close
تبلیغات در اینترنت
جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی
loading...

عکس بازیگران

مجله سیب سبز - آمنه فرخی: مژگان رباني  بازيگر تئاتر، سينما و تلويزيون است. او در سريال معمای شاه در نقش اشرف پهلوي ظاهر شده و جواني و پيري خواهر محمدرضا شاه را  به تصوير كشيده است. مژگان رباني متولد 1352 است و اين روزها چهل‌ودومين سال زندگي‌اش را پشت‌سر مي‌گذارد. وقتي براي مصاحبه روبه‌رويش مي‌نشينم ردي از دهه چهارم زندگي‌ روي صورتش نمي‌بينم. آنچه مي‌بينم همان مژگان رباني است كه در سال‌هاي80 تا 82 در فيلم‌هاي شكلات و تب ايفاي نقش كرده است. رباني تغيير سبك زندگي‌اش را مهم‌ترين دليل نشاط…

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی

گوگولی بازدید : 77 پنجشنبه 17 دي 1394 نظرات ()
مجله سیب سبز - آمنه فرخی: مژگان رباني  بازيگر تئاتر، سينما و تلويزيون است. او در سريال معمای شاه در نقش اشرف پهلوي ظاهر شده و جواني و پيري خواهر محمدرضا شاه را  به تصوير كشيده است. مژگان رباني متولد 1352 است و اين روزها چهل‌ودومين سال زندگي‌اش را پشت‌سر مي‌گذارد. وقتي براي مصاحبه روبه‌رويش مي‌نشينم ردي از دهه چهارم زندگي‌ روي صورتش نمي‌بينم.

آنچه مي‌بينم همان مژگان رباني است كه در سال‌هاي80 تا 82 در فيلم‌هاي شكلات و تب ايفاي نقش كرده است. رباني تغيير سبك زندگي‌اش را مهم‌ترين دليل نشاط و شادابي پوستش مي‌داند. او معتقد است كه آشنايي‌اش با شيوه‌هاي طبيعي درماني باعث شده نگاهي متفاوت به زندگي و بيماري‌ها داشته باشد و راه‌هاي مسالمت‌آميز و بهتري را براي پيشگيري و درمان بيماري‌ها انتخاب كند. او اين روزها براي جوانسازي پوستش سراغ طب سوزني رفته است. در يك عصر زمستانی مژگان رباني  را براي يك جلسه طب سوزني همراهي کردیم و با او درباره دلایل علاقه‌اش به طب سوزنی و شیوه‌های طبیعی درمان صحبت کردیم.  با ما همراه باشید تا از تجربیات مژگان ربانی درباره طب سوزنی و دیگر شیوه‌های طبیعی درمان باخبر شوید.

جوانسازي پوست فقط با طب سوزني

چطور شد به درمان‌هاي طبيعي علاقه‌مند شديد؟

اعتماد و اعتقاد زيادي به چيزهاي طبيعي دارم. معتقدم كاري براي من مفيد است كه طبيعي باشد. طب سوزني هم از آن دست كارهاست. طب سوزني هم طبيعي است و هم يك طب قديمي است. درباره‌اش زياد مطالعه كرده بودم و تصميم گرفتم تجربه‌اش كنم. با دكتر صحبت كردم و بعد از اينكه ايشان توضيح دادند كه دقيقا طب سوزني چه كاري انجام مي‌دهد روي تصميم‌ام مصمم شدم.

اولين‌بار براي چه مشكلي طب سوزني را تجربه كردید؟

دفعه اول با هدف اينكه آرامش بيشتري را تجربه كنم سراغ طب سوزني آمدم. مدتي بود كه اعصابم ضعيف شده بوده و احساس مي‌كردم مژگان هميشگي نيستم. با خودم مي‌گفتم چرا اینقدر بداخلاق شدم. دنبال راهي بودم تا بتوانم بر اين موضوع غلبه كنم. با دكتر كه از دوستان قديمي‌ام هستند هم راجع به اين موضوع صحبت مي‌كردم كه ايشان باتوجه به روحياتي كه از من سراغ داشتند پيشنهاد دادند طب سوزني را تجربه كنم.

بالاخره آمدم و طب سوزني را تجربه كردم و در دو، سه جلسه اول واقعا نتيجه گرفتم. تاثيري كه روي من داشت خيلي مشهود بود و واقعا مرا هيجان‌زده كرد. همين باعث شد كه علاقه‌مند شوم بيشتر درباره طب سوزني بدانم. كتابي درباره طب سوزني خريدم و خواندم.

آرامشي كه دنبالش بوديد بعد از چند جلسه سراغ‌تان آمد؟

كساني كه طب سوزني را تجربه كردند مي‌دانند از چه حرف مي‌زنم. وقتي طب سوزني انجام می دهید همان جلسه تاثيرش را روي بدن‌تان حس مي‌كنيد و به مرور با پيشرفت جلسات تاثيرها بيشتر و بيشتر مي‌شود. فكر مي‌كنم جلسه چهارم و پنجم بود كه آن آرامشي كه دنبالش بودم را پيدا كردم.  متوجه شدم كه طب سوزني طيف گسترده‌اي از بيماري‌ها را هم مي‌تواند درمان كند. آمدم و به دكتر گفتم كه مي‌خواهم از اين شيوه براي درمان سينوزيتم استفاده كنم.

سينوزيت‌تان درمان شد؟

واقعيت اين است كه سينوزيت مزمن دارم كه حتي تابستان‌ها هم مرا اذيت مي‌كند، ولي با جلسات طب سوزني توانستم آن را خيلي خوب مديريت كنم. تابستان امسال را كه واقعا بدون مشكل سپري كردم و اميدوارم زمستان هم به‌همين خوبي بگذرد. به‌خاطر مشكل سينوزيتم گاهي سخت نفس مي‌كشيدم اما هر بار كه براي درمان سينوزيت سوزن مي‌گرفتم  احساس مي‌كردم چقدر راحت‌تر مي‌توانم نفس بكشم.

شنيدم براي جوانسازي پوست‌تان هم از روش‌هاي طبيعي استفاده مي‌كنيد؟

وقتي ديدم با كمك طب سوزني توانستم اين مسائل را پشت‌سر بگذارم، تصميم گرفتم براي جوانسازي پوست هم از آن كمك بگيرم. مطالعاتي كه در اين باره كردم و مشورتي كه از دكتر گرفتم خيالم را از اين بابت راحت مي‌كرد. براي ازبين بردن خط خنده‌ام از طب سوزني كمك گرفتم. خيلي جالب بود كه وقتي جلسات طب سوزني پيش مي‌رفت اطرافيانم از من مي‌پرسيدند كه روي صورتم چه كار كردم. همه مي‌گفتند چطور پوست صورتت بهتر شده و خبري از خط‌هاي عميق خنده نيست. همين مشوق من مي‌شد كه جلسات را ادامه دهم.

شما بازيگر هستيد و در مديوم‌هاي مختلف سينما، تلويزيون و تئاتر مشغول به كاريد؛ پيش از اينكه با طب سوزني آشنا شويد از چه راه‌هايي براي حفظ شادابي پوست‌تان استفاده كرديد؟

هميشه فكر مي‌كردم بايد كاري كنم تا بتوانم چهره‌ام را جوان و شاداب حفظ كنم. اما موضوعي كه وجود دارد اين است كه من اصلا دوست ندارم چهره‌ام تغيير كند و مي‌خواهم همان ذات اوليه‌اش را حفظ كند. خيلي تمايل به استفاده از روش‌هاي ديگري كه اين روزها برخي از آن استفاده مي‌كنند، ندارم. احساس مي‌كنم وقتي چهره طبيعي خودم را دارم تماشاگر مرا بيشتر درك مي‌كند و من بازي بهتري را مي‌توانم به‌اجرا بگذارم. وظيفه من در بازيگري انتقال حس است. براي همين اگر يك جاهايي به‌خاطر استفاده از شيوه‌هاي ديگر نتوانم اين حس را منتقل كنم و دچار محدوديت شوم برايم جالب نيست.

نمي‌خواستم فقط يك ماسك زيبا و يك پوست خوب داشته باشم درحالي كه همين مسئله توانايي بازيگري‌ام را محدود كند وگرنه زيباتر شدن براي همه وسوسه‌انگيز است ولي چون من روي بازيگري‌ام حساسم فكر مي‌كنم نبايد بعضي كارها را انجام دهم چون مرا در ایفای نقش محدود مي‌كند. درحالي كه شايد افراد ديگري كه شغل‌شان مثل من نيست اين محدوديت را ندارند و به‌راحتي مي‌توانند از اين شيوه‌های زیبایی استفاده كنند. واقعيت اين است كه وسوسه استفاده از اين شيوه‌ها هميشه براي من هم بوده اما من به‌خاطر كارم مقاومت كردم و دست به دامن ماسك‌ها و روش‌هاي طبيعي شدم.

از طب سوزني چه نتايجي گرفتيد؟

مدتي روي خط خنده كار كرديم و خدا را شكر خيلي راضي‌ام و تاثير خوبي گرفتم. چند جلسه‌اي است كه براي درمان و پيشگيري از چين و چروك‌هاي دور چشمم روي صورتم سوزن مي‌گيرم. وقتي مي‌خندم چين‌هاي ريزي اطراف چشمم ديده مي‌شود كه با مشورت دكتر مي‌توانيم آنها را ازبين ببريم و به مرور محو كنيم.

جوانسازي پوست فقط با طب سوزني

از نتايج درماني طب سوزني بيشتر راضي بوديد يا اقداماتي كه براي زيبايي انجام داديد؟

تاثيري كه براي به‌دست آوردن آرامشم گرفتم فوق‌العاده بود. اعصابم واقعا آرام گرفت. من خيلي حرص مي‌خوردم. مثلا سر ترافيك يا وقتي ماشيني مي‌پيچيد جلوي ماشينم كلافه مي‌شدم. حساس شده بودم و دنبال راه چاره بودم تا اينكه طب سوزني به دادم رسيد. اين موضوع برايم خيلي مهم بود. اما درمورد اقدامات زيبايي هم نتيجه خيلي خوبي گرفتم.

اولين باري كه پيشنهاد شد از طب سوزني استفاده كنيد، نترسيديد؟

من اصلا نمي‌ترسم و نكته‌اي كه وجود دارد اين است كه اصلا به شيوه‌هاي طبيعي و سنتي باور دارم. وقتي به چيزي اعتقاد داري ديگر جاي اين بحث‌ها نمي‌ماند. ترجيح مي‌دهم كه مشكلات يا بيماري‌ها را با روش‌هاي طبيعي حل كنم. براي همين تا بيمار مي‌شوم فورا مي‌روم عطاري.

تجربه مراجعه به متخصص طب سنتي را داشتيد؟ چند سالي است كه متخصصان طب سنتي از دانشگاه‌هاي علوم‌پزشكي فارغ‌التحصيل شدند. تا حالا به آنها مراجعه كرده‌ايد؟

تا امروز تجربه‌اش را نداشتم. هميشه به عطاری‌ها مراجعه كردم. به آنها اعتماد دارم. البته قطعا عطاري كه مي‌روم خيلي سرشناس است و دانش گسترده‌اي در اين زمينه دارد. اين موضوع هم برايم جالب شد و سعي مي‌كنم از متخصصان طب سنتي هم مشورت بگيرم.

يكي از تجربه‌هايي كه از طب سنتي و گياه‌درماني داشتيد را براي‌مان تعريف كنيد؟

پارسال به‌خاطر سنگ كليه خيلي اذيت شدم. سنگي داشتم كه به تجويز پزشكم بايد سنگ‌شكن مي‌شد. متخصصي كه به او مراجعه مي‌كردم خودش به من پيشنهاد داد كه دو راه دارم يا سنگ‌شكن كنم يا از روش سنتي كمك بگيرم. از نظر پزشكم نوع و جنس سنگ به‌گونه‌اي بود كه مي‌توانستم جز سنگ‌شكن از روش ديگري براي درمانش استفاده كنم، چون پزشكم معتقد بود كه سنگ‌شکن به نسج كليه آسيب مي‌رساند و در شرايطي كه راه ديگري هم هست، مي‌توان از آن استفاده كرد.

او به من توصيه كرد كه با ورزش و داروي گياهي سنگ كليه‌ام را درمان كنم. منم به عطاري مراجعه كردم كه البته فرد كهنسال و بسيار باتجربه‌اي است كه پيش اساتيد بزرگي دوره ديده است. اين‌طور شد كه  با كمك يك گياه‌ دارويي سنگ كليه‌ا‌م دفع شد. واقعا من تا پيش از آنكه پزشكم به من توصيه كند، نمي‌دانستم كه مي‌شود با يك داروي گياهي كاري كرد كه سنگ كليه به مرور خرد و ريز شود و خودش دفع شود. اين برايم هيجان‌انگيز بود.

دوره درمان چقدر طول كشيد؟

6ماه طول كشيد تا سنگ كليه‌ام دفع شود و در اين مدت من داروي گياهي را مصرف و ورزش مي‌كردم. سه نوبت در روز جوشانده‌اي كه گرفته بودم را مي‌خوردم و البته روند درمانم را بررسي مي‌كردم. با سونوگرافي كه پزشكم تجويز كرده بود مدام اندازه سنگ و روند حركتش را بررسي مي‌كردم و مي‌ديديم كه سنگ در حال كوچك‌تر شدن است و حركتش در مسير درست است. سنگ متلاشي و تبديل شد به دو تا سنگ و دفع شد. من خيلي راضي‌ام از شيوه‌هاي طبيعي درمان و به اين راحتي رهايش نمي‌كنم.

اين علاقه‌اي كه به درمان‌هاي طبيعي داريد چقدر در زندگي‌تان رسوب كرده؟

خيلي. من كلا در زندگي‌ هم همين طورم. به خوردن محصولات طبيعي و دمنوش‌هاي گياهي علاقه دارم. حدود 10سال است كه اين شيوه زندگي من است. سعي مي‌كنم به اطرافيانم هم توصيه كنم همين شيوه را پيش بگيرند. وقتي مي‌بينم آدم‌ها به‌خاطر مصرف داروهاي شيميايي درگير مسائل و عوارض جانبي مي‌شوند، مصمم‌تر مي‌شوم. وقتي با شيوه‌هاي طبيعي آشنا شدم ديدم چقدر راهكارهاي جالب در دنيا وجود دارد.

در اين زمينه خيلي مطالعه كردم روي طب سنتي هند، طب سنتي چين و ايران مطالعه كردم. مدتي براساس شيوه‌هاي طب آيوروداي هندي‌ها تغذيه‌ام را كنترل كردم. مدتي گياهخواري را تجربه كردم و همه اينها باعث شد كه از شيوه‌هاي رايج كم‌كم فاصله بگيرم. البته اين ژني است كه از مادرم هم به من ارث رسيده. مادرم خيلي علاقه‌مند به گياهان و عرقيات گياهي است. اهل شيراز است و به‌همين دليل علاقه زيادي به خوراكي دارد.‌

يعني اگر سردرد سراغ‌تان بيايد سراغ مسكن نمي‌رويد؟

به همان دليلي كه اشاره كردم نه سراغ قرص و مواد شيميايي نمي‌روم. خيلي سال است كه با يك درد ساده يا سردرد سراغ جعبه قرص‌ها نمي‌روم. سعي مي‌كنم با دمنوش‌هاي گياهي مشكل را برطرف كنم. گاهي نبات و گل‌گاوزبان گاهي نبات و دمنوش نعناع به دادم مي‌رسند. زنجبيل و دارچين و مواد طبيعي را در رژيم غذايي‌ام لحاظ مي‌كنم. خلاصه از خوردن مسكن‌هاي شیمیایی پرهيز مي‌كنم و همين موضوع هم باعث شده از درمان‌هاي طبيعي بيشتر نتيجه بگيرم.

اين سبك زندگي چه تاثيري بر ميزان اثرگذاري درمان‌هاي طبيعي داشته؟

يك روز كه با خانم دكتر درباره اين موضوع صحبت كردم ايشان به اين نكته اشاره كردند كه به‌دليل سبك زندگي‌ام و اينكه كمتر سراغ مواد و قرص‌هاي شيميايي رفتم آمادگي بدنم براي پاسخ گرفتن از شيوه‌هاي طبيعي بيشتر است و اين موضوع واقعا تاثيرگذار است. شايد ديده باشيد افرادي كه داروي شيميايي زياد مصرف مي‌كنند وقتي سراغ طب‌هاي طبيعي مي‌روند پروسه طولاني‌تري را بايد صبر كنند چون بدن‌شان به شيوه قبلي و داروهاي شيميايي عادت كرده و در برابر شيوه‌هاي طبيعي مقاومت پيدا كرده. اما سبك زندگي من باعث شد كه من خيلي زود از شيوه‌هاي طبيعي و طب سوزني نتيجه بگيرم.

جوانسازي پوست فقط با طب سوزني

چه شد كه مژگان رباني اين سبك زندگي را انتخاب كرد؟

من به سلامتم خيلي اهميت مي‌دهم. دوست دارم تا وقتي که مي‌توانم به فعاليت هنري را ادامه ‌دهم در بهترين استايل باشم. از طرفي از جراحي و متدهاي تهاجمي هم مي‌ترسم و آنها را دوست ندارم. همه اينها باعث شد كه آگاهانه با مطالعه و مشورت با افرادي كه در اين زمينه آگاهي دارند اين روش را انتخاب كنم و هيچ وقت از اين روش‌ها دلسرد نمي‌شوم. من خيلي خودم را دوست دارم.

دوست دارم اگر قرار است 60-50سال زندگي كنم در سلامت باشم. همين انگيزه بزرگي است براي اينكه به روشي كه انتخاب كردم وفادار باشم. حتي سر پروژه‌هاي كاري هم به قوانينم پايبند هستم. برنامه غذايي‌‌ام را رعايت مي‌كنم. خيلي وقت‌ها همكارانم مي‌گويند چطور مي‌تواني اين رژيم را رعايت كني. اما من به اين شيوه عادت كردم و نمي‌توانم آن را ترك كنم، بنابراين فكر مي‌كنم اين روش هميشه با من خواهد بود.جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی - صفحه اصلی - شما نیوز
http://shomanews.com/newsdetail/503910/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
1 ساعت قبل ... با ما همراه باشید تا از تجربیات مژگان ربانی درباره طب سوزنی و دیگر شیوه‌های طبیعی درمان باخبر شوید. جوانسازي پوست فقط با طب سوزني. چطور شد ...

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی
http://www.vareshnews.ir/detail/News/26121
12 ساعت قبل ... جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی گفت‌وگو با مژگان رباني به بهانه علاقه‌اش به شيوه‌هاي طبيعي درمان. او اين روزها براي جوانسازي پوستش سراغ طب ...

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی - آکا - آکاایران
http://www.akairan.com/health/bimari-behdasht/20161785436.html
14 ساعت قبل ... جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی - آکا, مقالات پزشکی و بهداشتی, مقالات سلامت, زبان persian.

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی | گفت وگو با مژگان ربانی به - قطره
http://www.ghatreh.com/news/nn29664742/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
15 ساعت قبل ... گفت وگو با مژگان ربانی به بهانه علاقه اش به شیوه های طبیعی درمان. او این روزها برای جوانسازی پوستش سراغ طب سوزنÛ.

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی - Shafaqna
http://life.shafaqna.com/FA/0265868
گفت‌وگو با مژگان رباني به بهانه علاقه‌اش به شيوه‌هاي طبيعي درمان. او اين روزها براي جوانسازي پوستش سراغ طب سوزني رفته است. ادامه‌ی خبر را از سایت اصلی بخوانید.

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی | خط برتر
http://www.khatebartar.com/news/374000/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
13 ساعت قبل ... گفت‌وگو با مژگان ربانی به بهانه علاقه‌اش به شیوه‌های طبیعی درمان. او این روزها برای جوانسازی پوستش سراغ طب سوزنی رفته است.

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی :: پوست / مو / زیبایی
http://beautyskin.blog.ir/1394/10/17/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
14 ساعت قبل ... جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی. ۱۷ دی۹۴. مژگان ربانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. او در سریال معمای شاه در نقش اشرف پهلوی ظاهر شده و ...

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی - الو دکتر
http://www.alodoctor.ir/news/details/13170/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
8 نوامبر 2015 ... او این روزها برای جوانسازی پوستش سراغ طب سوزنی رفته است. در یک عصر پاییزی مژگان ربانی را برای یک جلسه طب سوزنی همراهی کردیم و با او ...

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی با مژگان ربانی - مجله خبری لحظه نما
http://lahzehnama.ir/fa/news/22135/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D9%2585%25DA%2598%25DA%25AF%25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25B1%25D8%25A8%25D8%25A7%25D9%2586%25DB%258C
14 دسامبر 2015 ... گفت و گو با مژگان ربانی به بهانه علاقه اش به شیوه های طبیعی درمان.

آریا پی - جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی - صفحه اصلی
http://laptop-shop.freegoodmovie.org/post/3208
11 ساعت قبل ... جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی,آریا پی - جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی ... گفت‌وگو با مژگان ربانی به بهانه علاقه‌اش به شیوه‌های طبیعی درمان.

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی-خبر داغ|خبرپو
http://khabarpu.com/n.php%3Fu%3D%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C_ZGFnaG5ld3ouY29tLz9wPTYxNDA2Ng%3D%3D_2K7YqNixINiv2KfYug%3D%3D
جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی-خبر داغ|خبرپو, مرجع اخبار و نيازهای اینترنتی.

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی | فيدگاه - آخرين اخبار ايران و جهان
http://feedgah.com/lastnews/160107/119425/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C/
فورا سرو کنید. منبع : novinzi.com Source link نوشته آموزش انواع سالاد | طرز تهیه سالاد برنج و نخود فرنگی با خلال پوست لیموترش اولین بار در وی طب پدیدار شد.

جوانسازي پوست فقط با طب سوزني - دایرکتوری سلامت
http://www.hdir.ir/%25D8%25A8%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2587%25D8%25A7-%25D8%25B3%25D9%2584%25D8%25A7%25D9%2585%25D8%25AA/57250-%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25D9%258A-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25D9%258A
جوانسازي پوست فقط با طب سوزني. توضیحات: برترین ها - سلامت: 17 دی 1394. گفت‌وگو با مژگان رباني به بهانه علاقه‌اش به شيوه‌هاي طبيعي درمان. او اين روزها براي ...

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی - برترین ها | خبر فارسی
http://khabarfarsi.com/n/15429652
15 ساعت قبل ... مجله سیب سبز - آمنه فرخی: مژگان ربانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. او در سریال معمای شاه در نقش اشرف پهلوی ظاهر شده و جوانی و پیری ...

جوانسازی پوست - کلینیک زیبایی و طب سوزنی دکتر مسافریان
http://www.mosaferian.blogfa.com/post/42
با ادامه جلسات درمانی نفوذ کرم ها و پمادهای پوستی تسهیل شده و این یکی از مزیت های میکرونیدلینگ می باشد چراکه در حالت عادی پمادها و کرم های پوستی فقط تا لایه ...

جوانسازی پوست با طب سوزنی - سلامانه
http://www.salamaneh.com/post/42078/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
4 روز پیش ... جوانسازی پوست با طب سوزنی ... دکتر حشمت در پایان با تاکید بر اینکه طب سوزنی فقط باید توسط پزشك انجام شود، گفت: «به یاد داشته باشید كه ...

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی | الو دکتر - مهمترین اخبار ایران و جهان
http://vista.ir/page/344481/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی. مژگان ربانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است و قرار است به‌زودی با سریال معمای شاه مهمان خانه‌های‌تان شود. او در این سریال در ...

جوانسازی با طب سوزنی- چین و چروک صورت - بیتوته
http://www.beytoote.com/attire/cuticle/rejuvenation2-acupuncture.html
جوانسازی با طب سوزنی چین و چروک صورت,چین و چروک در پوست,جوانی پوست,انواع ... استرس فقط روی اعصاب و روان تاثیر نمی گذارد، بلکه روی پوست و مو و حتی ناخن ها ...

جوانسازی پوست با طب سوزنی، ادعا یا واقعیت؟ - جمله های طلایی و مطالب ...
http://jomelatetalaii.parsiblog.com/Posts/1382/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25D9%258A%2B%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA%2B%25D8%25A8%25D8%25A7%2B%25D8%25B7%25D8%25A8%2B%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25D9%258A%25D8%258C%2B%25D8%25A7%25D8%25AF%25D8%25B9%25D8%25A7%2B%25D9%258A%25D8%25A7%2B%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2582%25D8%25B9%25D9%258A%25D8%25AA%25D8%259F/
اما استفاده از طب سوزنی برای جوانسازی و زیبایی رویکرد ویژه ای است که این روزها ... اروپا، آمریکا، کانادا و چین فقط برای زیباتر شدن به کلینیک طب سوزنی مراجعه می کنند. ... 3- جوانسازی پوست با طب سوزنی علاوه بر روشن تر شدن پوست چه کاربردهای ...

آرشیو وبلاگهای ایرانی - جوانسازی پوست با طب سوزنی
http://salilem-blogfa-com.nahamta.ir/tag/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C%2B%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA%2B%25D8%25A8%25D8%25A7%2B%25D8%25B7%25D8%25A8%2B%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C.html
تأثیرات جوانسازي پوست با طب سوزني 1- چرخش خون و انرژی را در کل بدن بهبود می دهد. به همین علت وقتی برای بیماران فقط طب سوزني روی بدن هم انجام می گردد، بعد از ...

طب سوزني و زيبايي | سایت گروه علوم تشریح دانشکده پزشکی علی ...
http://irananatomy.ir/%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25D9%258A-%25D9%2588-%25D8%25B2%25D9%258A%25D8%25A8%25D8%25A7%25D9%258A%25D9%258A/%3Fprint%3D1
تاريخچه جوان‌سازی صورت با طب سوزنی : ... اما به دلیل هزینه ی بالای طب سوزنی زیبایی ،فقط مخصوص خانواده سلطنتی چین ... این نکته، درمانگران را به فکر برد که استفاده از طب سوزنی سنتی می تواند در جوانسازی پوست صورت موثر باشد و خوشبختانه ...

کلینیک طب سوزنی دکتر پیرمرادی - زیبایی و جوان سازی با طب سوزنی
http://www.drpirmoradi.com/%25D8%25B2%25DB%258C%25D8%25A8%25D8%25A7%25DB%258C%25DB%258C-%25D9%2588-%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C
زیبایی و جوانسازی پوست صورت با طب سوزنی و کاشت نخ .... این نوع لیفت در حقیقت فقط کشیدن پوست صورت نیست بلکه تحریک بدن به ساخت کلاژن بیشتر ...

لیفتینگ،رفع چین و چروک خط لبخند،اخم و پیشانی با کاشت نخ
http://www.salemchi.com/news/1529/Lifting-and-smile-line-wrinkles-frown-and-forehead.aspx
جلوگیری از پیری زودرس و چین و چروک با ترد لیفت و کاشت نخ جوانسازی. یکی از موارد .... طب سوزنی لیفت صورت و گردن در واقع فقط کشیدن پوست صورت نیست.

آریا پی - جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی
http://ariyapay.ir/post/3208
14 ساعت قبل ... با ما همراه باشید تا از تجربیات مژگان ربانی درباره طب سوزنی و دیگر شیوه‌های طبیعی درمان باخبر شوید. جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی. چطور شد ...

درباره لیفتینگ صورت با طب سوزنی (سلامت پوست)
http://www.parsnaz.ir/news_detail_8652.html
من برای بیمارانم هم لیزر و هم از طب سوزنی استفاده می‌كنم اگرچه درمان با لیزر برای ... به همین علت وقتی برای بیماران فقط طب سوزنی روی بدن هم انجام می‌گردد، بعد از چند ... از حد پوست، منافذ باز پوست، افتادگی صورت و چهره، رفع غبغب، شادابی و جوانسازی ...

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی | ایراتو
http://irato.ir/fa/news/2011936/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C/
13 ساعت قبل ... گفت‌وگو با مژگان رباني به بهانه علاقه‌اش به شيوه‌هاي طبيعي درمان. او اين روزها براي جوانسازي پوستش سراغ طب سوزني رفته است.

تصاویر انواع زیبایی پوست با طب سوزنی - تالاب
http://www.talab.ir/makeup/beauty/photos-skin-types-acupuncture.html
متخصصان طب سوزنی در جهان برای لیفتینگ، جوانسازی، پوست کشی و سفت .... ما بطور کلی با درمان قسمت صورت شروع می کنیم زیرا زمانی که فقط صورت خوب می شود ...

جوانسازی پوست با طب سوزنی - صفحه اصلی
http://mosaferian.alakiblog.ir/news/158610.html
جوانسازی پوست با طب سوزنی در مواردي حتی از نور لیزر نیز پاسخ بهتری دارد. ... به همین علت وقتی برای بیماران فقط طب سوزنی روی بدن هم انجام می گردد، بعد از چند ...

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی | خبرخوانی متفاوت
http://elim.ir/fa/news/625493/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C/
14 ساعت قبل ... گفت‌وگو با مژگان رباني به بهانه علاقه‌اش به شيوه‌هاي طبيعي درمان. او اين روزها براي جوانسازي پوستش سراغ طب سوزني رفته است.

آرشیو وبلاگهای ایرانی - جوانسازی پوست با طب سوزنی - S2a.Ir
http://s2a.ir/tag/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C%2B%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA%2B%25D8%25A8%25D8%25A7%2B%25D8%25B7%25D8%25A8%2B%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C.html
تأثیرات جوانسازي پوست با طب سوزني 1- چرخش خون و انرژی را در کل بدن بهبود می دهد. به همین علت وقتی برای بیماران فقط طب سوزني روی بدن هم انجام می گردد، بعد از ...

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی - کلوب
http://www.cloob.com/c/alodoctor.ir/121808185/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C_%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA_%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7_%25D8%25A8%25D8%25A7_%25D8%25B7%25D8%25A8_%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
9 نوامبر 2015 ... مژگان ربانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است و قرار است به‌زودی با سریال معمای شاه مهمان خانه‌های‌تان شود. او در این سریال در نقش اشرف پهلوی ...

طب سوزنی به زبان ساده - درمان ریشه ای چاقی ... بیماری ها ی عصبی ...
http://drforouzanfar.persianblog.ir/page/21
این سوزن ها هنگام عبور از پوست و ورود به بدن درد ندارند ،. یعنی شما ورود ... طب سوزنی فقط با انرژی سر و کار دارد ، ... بسیاری از بیماری های مزمن با طب سوزنی درمان می شوند ، ( انواع ... طب سوزنی از بهترین شیوه های پیشگری از پیری و جوانسازی دوباره.

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی - تی نیوز
http://tnews.ir/news/CDEB55267601.html
15 ساعت قبل ... با ما همراه باشید تا از تجربیات مژگان ربانی درباره طب سوزنی و دیگر شیوه‌های طبیعی درمان باخبر شوید. جوانسازي پوست فقط با طب سوزني. چطور شد ...

آیا طب سوزنی مثل بوتاکس عمل می کند؟ - نمناک
http://namnak.com/13956-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C-%25D9%2585%25D8%25AB%25D9%2584-%25D8%25A8%25D9%2588%25D8%25AA%25D8%25A7%25DA%25A9%25D8%25B3.html
طب سوزنی روشی است که برای زیبایی پوست صورت و جوان سازی و شادابی کاربرد ... درواقع با استفاده از طب سوزنی این چروک ها از بین می روند اما اگر عادت به اخم کردن .... در حالی که روش های دیگر مانند بوتاکس فقط در پاره ای از نازیبایی های صورت کمک ...

وبلاگ جامع طب سوزنی ایران - teb soozani - زیبایی
http://tebsoozani.blogfa.com/tag/%25D8%25B2%25DB%258C%25D8%25A8%25D8%25A7%25DB%258C%25DB%258C
کاهش وزن و یا افزایش سن با کاهش چربی و پروتئین پوستی باعث می شوند پوست زیر چشم ... برچسب‌ها: بوتاکس, زیبایی, جوانسازی, چین و چروک .... این که مثلا در طب سوزنی نمی شود گفت که برای درمان سردرد فقط این ۴ نقطه وجود دارد و باید فقط با همین ...

تماس با ما
http://khabarontime.ir/news/28360215/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
خبر-آنتایم-گفت‌وگو-با-مژگان-رباني-به-بهانه-علاقه‌اش-به-شيوه‌هاي-طبيعي-درمان.-او- اين-روزها-براي-جوانسازي-پوستش-سراغ-طب-سوزني-رفته-است.

جوان شدن و زیبایی واقعی صورت و بدن با روش امبدینگ - پزشک آنلاین
http://pezeshkonline.ir/index.php%3FToDo%3DShowArticles%26AID%3D16488
با روش زیبایی صورت با طب سوزنی می توان لیفتینگ صورت انجام داد که حدودا" 10 ... اما به دلیل هزینه ی بالای طب سوزنی زیبایی، فقط مخصوص خانواده سلطنتی چین بوده و ... از طب سوزنی سنتی می تواند در جوانسازی پوست صورت موثر باشد و خوشبختانه ...

طب سوزنی و پوست صورت
http://pou.wikipici.ir/%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C-%25D9%2588-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D8%25B5%25D9%2588%25D8%25B1%25D8%25AA
جوانسازی با طب سوزنی، افتادگی پوست و لیفتینگ صورت ،چین و چروک ، لک، ... در ان زمان طب سوزنی درمانی خاص و فقط مخصوص اشراف و خانواده سلطنتی محسوب میشد.

زیبایی پوست با طب سنتی - نیک صالحی
http://www.niksalehi.com/zibaee/archives/016417.php
زیبایی پوست با طب سنتی, انواع ماسک پوست و زیبایی , رفع جوش و آکنه صورت و بدن .,زیبایی پوست با طب سنتی. ... پوست آمریکا می‌‌گوید: اگر فقط قدرت خرید یک محصول آرایشی را دارید، فقط یک مرطوب کننده بخرید. ... طب چینی و جوانسازی پوست ...

جوان سازی و زیبایی پوست باطب سوزنی... - Dr. Roshanak Zahraei
https://www.facebook.com/DrRoshanakZahraei/posts/1168202146529568
جوان سازی و زیبایی پوست باطب سوزنی COSMETIC ACUPUNCTURE چند ... اما به دلیل هزینه ی بالای طب سوزنی زیبایی ،فقط مخصوص خانواده سلطنتی چین بود و ...

هایفوتراپی چیست | دابلو رفع افتادگی و چروک پوست در ایران | زندگی ...
http://ideal-clinic.ir/%25D8%25AE%25D8%25AF%25D9%2585%25D8%25A7%25D8%25AA-%25DA%25A9%25D9%2584%25DB%258C%25D9%2586%25DB%258C%25DA%25A9/%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C%25D9%2581%25D9%2588-%25D8%25AA%25D8%25B1%25D8%25A7%25D9%25BE%25DB%258C/
مثلاً جوان بودن پوست و نداشتن چین و چروک از پایه های ثابت زیبایی است. ... مورد توجه قرار گرفته است ودر حال حاضر فقط برای افتادگی های شدید مورد استفاده قرار می گیرد . ... طولانی داشت،به لیزرهای فرکشنال وپس از آن RFهای ،مونوپولار وفرکشنال سوزنی ... در هایفوتراپی از امواج اولتراسوند(مافوق صوت) استفاده می شود، این امواج با کمک ...

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی | فرا پرس
http://farapress.ir/fa/news/882438/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C/
15 ساعت قبل ... گفت‌وگو با مژگان رباني به بهانه علاقه‌اش به شيوه‌هاي طبيعي درمان. او اين روزها براي جوانسازي پوستش سراغ طب سوزني رفته است.

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی
http://oo7.ir/pages.php%3Fpid%3D469029%26cat%3D%25D8%25B3%25D9%2584%25D8%25A7%25D9%2585%25D8%25AA%2520%25D9%2588%2520%25D8%25B2%25DB%258C%25D8%25A8%25D8%25A7%25DB%258C%25DB%258C%26title%3D%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C_%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA_%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7_%25D8%25A8%25D8%25A7_%25D8%25B7%25D8%25A8_%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی-الودکتر|خبر پو,مرجع اخبار و نيازهاي اينترنتي.

اخبار پزشکی و سلامت - شهرخبر
http://www.shahrekhabar.com/%25D8%25A7%25D8%25AE%25D8%25A8%25D8%25A7%25D8%25B1-%25D9%25BE%25D8%25B2%25D8%25B4%25DA%25A9%25DB%258C-%25D8%25B3%25D9%2584%25D8%25A7%25D9%2585%25D8%25AA
درمان یبوست با این عصاره خارق العاده!یکی از مشکلاتی که این روزها خیلی از مردم در عذاب هستند یبوست است. یبوست می تواند باعث بوجود آمدن خیلی از ناخوشی ها شود، به ...

سلامتی:جوانسازی پوست با طب سوزنی | مجله اینترنتی کهلیک
http://kahlek.ir/index.php/news286463
4 روز پیش ... سلامتی:جوانسازی پوست با طب سوزنی ... دکتر حشمت در پایان با تاکید بر اینکه طب سوزنی فقط باید به دست پزشک انجام شود، گفت: «به یاد داشته ...

آیا به جاي بوتاكس بهتر نیست از طب سوزنی استفاده کنیم؟
http://www.hidoctor.ir/70014_%25D8%25A2%25DB%258C%25D8%25A7-%25D8%25A8%25D9%2587-%25D8%25AC%25D8%25A7%25D9%258A-%25D8%25A8%25D9%2588%25D8%25AA%25D8%25A7%25D9%2583%25D8%25B3-%25D8%25A8%25D9%2587%25D8%25AA%25D8%25B1-%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D8%25A7%25D8%25B2-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C.html/
20 آوريل 2015 ... شما مي‌توانيد با طب سوزني پوستي پنج تا 10 سال جوان‌تر و شاداب‌تر داشته باشيد؛ .... طب سوزني از چه طريق باعث افزايش زيبايي و جوان‌سازي پوست مي‌شود؟ ... در حالي كه روش‌هاي ديگر مانند بوتاكس فقط در پاره‌اي از نازيبايي‌هاي صورت ...

جوانسازی با طب سوزنی- چین و چروک صورت - جوانسازی صورت با ارایش
http://www.okhtapoos.ir/banavan/qakdm/22.html
این روش، برای جوان سازی پوست صورت و گردن در حال حاضر جایگزین بسیاری از موارد ... جوانسازی با طب سوزنی چین و چروک صورت,چین و چروک در پوست,جوانی پوست,انواع . .... لیست کامل سیسمونی تونل عشــــق/ جالب و دیدنی فقط دانش آموزان و دانشجویان ...

طب سوزنی دکتر الهام امیر آذر
http://www.amirazar.blogfa.com/
طب سوزنی دکتر الهام امیر آذر - زیبایی و جوان سازی پوست،کاهش سایز و ... اروپا، آمریکا، کانادا و چین فقط برای زیباتر شدن به کلینیک طب سوزنی مراجعه می کنند. ... 3- جوانسازی پوست با طب سوزنی علاوه بر روشن تر شدن پوست چه کاربردهای دیگری دارد ...

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی - میهن بروز
http://www.mihanbrooz.ir/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C/
14 ساعت قبل ... جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی ... تسویه حساب شخصی با انتشار فیلم خصوصی در تلگرام · قیمت انواع خودروهای داخلی +جدول · مصرف مواد قندی و ...

ArtOnlines - جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی
http://www.artonlines.com/news/external/1919291/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C_%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA_%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7_%25D8%25A8%25D8%25A7_%25D8%25B7%25D8%25A8_%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C/
گفت‌وگو با مژگان رباني به بهانه علاقه‌اش به شيوه‌هاي طبيعي درمان. او اين روزها براي جوانسازي پوستش سراغ طب سوزني رفته است. متن کامل خبر. تعداد بازدید :

مطالب قدیمی‌تر - مطب طب سوزنی دکتر رضا جعفرقلی
http://www.acutehran.blogfa.com/%3Fp%3D2
17 نوامبر 2015 ... درمان ترک های پوستی با روشهای طب سوزنی. ... دو اقدام برای زیبایی ، پیشگیری از روند پیری و جوانسازی پوست قابل انجام است: .... سوزن گوش ASP ، اسکن گوش و استفاده از سوزن های طلا و نقره فقط و فقط در واحد جهان کودک انجام می شود.

طب سوزنی و زیبایی - کلنیک طب سوزنی دکتر وفا
http://dr-vafa.com/index.php/acupuncture-and-beauty
درمانگران طب سوزنی با زدن سوزن‌هایی به نقاط خاصی از پوست صورت می‌توانند روند ... جوانسازی پوست به کمک طب سوزنی در کنار تمامی مزیت‌ها و حسن‌هایی که دارد تنها ... پوستی فقط تا لایه سطحی اپیدرم نفوذ می کنند و به لایه های زیرین پوستی نمی رسند.

آشنایی با تاثیرات طب سوزنی بر جوان سازی پوست و اصلاح اندام بدن
http://www.zamannews.ir/%25D8%25A8%25D8%25AE%25D8%25B4-%25D8%25B3%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25B1-%25D9%2588%25DB%258C%25DA%2598%25D9%2587-%25D9%2587%25D8%25A7-11/21080-%25D8%25A2%25D8%25B4%25D9%2586%25D8%25A7%25DB%258C%25DB%258C-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25AA%25D8%25A7%25D8%25AB%25DB%258C%25D8%25B1%25D8%25A7%25D8%25AA-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C-%25D8%25A8%25D8%25B1-%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D8%25A7%25D8%25B5%25D9%2584%25D8%25A7%25D8%25AD-%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25AF%25D8%25A7%25D9%2585-%25D8%25A8%25D8%25AF%25D9%2586
16 آوريل 2015 ... طب سوزنی زیبایی باعث احیا شدن و جوانسازی پوست صورت و بدن میگردد / طب ... اعترافات زنی که شوهرش رابه آتش کشید · روبرتوکارلوس: زیدان فقط مربی نیست ... آشنایی با تاثیرات طب سوزنی بر جوان سازی پوست و اصلاح اندام بدن ...

برچسب فیس لیفت صورت با طب صوزنی - دکتر علی نیاستی ...
http://niasati.blogsky.com/tag/%25D9%2581%25DB%258C%25D8%25B3-%25D9%2584%25DB%258C%25D9%2581%25D8%25AA-%25D8%25B5%25D9%2588%25D8%25B1%25D8%25AA-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B5%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
27 مه 2014 ... تاریخچه جوان‌سازی صورت با طب سوزنی: ... اما به دلیل هزینه ی بالای طب سوزنی زیبایی ،فقط مخصوص خانواده سلطنتی ... این نکته، درمانگران را به فکر برد که استفاده از طب سوزنی سنتی می تواند در جوانسازی پوست صورت موثر باشد و ...

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی با مژگان ربانی - دانلود تلگرام
http://shabgard25.ir/2015/12/14/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D9%2585%25DA%2598%25DA%25AF%25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25B1/
جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی با مژگان ربانی. دسامبر 14, 2015. گفت و گو با مژگان ربانی به بهانه علاقه اش به شیوه های طبیعی درمان ...

پوست صاف و بدون جوش با طب سنتی - دانلود رایگان با لینک مستقیم
http://axahang.rozblog.com/post/116/%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D8%25B5%25D8%25A7%25D9%2581-%25D9%2588-%25D8%25A8%25D8%25AF%25D9%2588%25D9%2586-%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25B4-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2586%25D8%25AA%25DB%258C/
و بدون جوش, داشتن پوست صاف و شفاف و بدون جوش در طب سنتي, داشتن پوستی صاف و بدون جوش, . .... یه راه بهم بگید که فقط صورتم پر بشه بدون اینکه از سایر قسمت ها چاق بشم. ... ضمناً رب ... جوانسازی و پاکسازی پوست صورت - طب فولکوریک(ethnic .

درمان باور نکردنی بیماری ها با طب سوزنی - سلامت هما
http://salamatehoma.com/62/%25D8%25AF%25D8%25B1%25D9%2585%25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25A8%25DB%258C%25D9%2585%25D8%25A7%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2587%25D8%25A7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C.html
درمان با طب سوزنی درمان چاقی با طب سوزنی کاهش وزن با طب سوزنی بزرگ کردن سینه و باسن با طب سوزنی درمان بیماری با طب سوزنی لاغری جوانسازی پوست با طب سوزنی . ... فقط ۳۰تا ۳۵ درصد بوده است که اختلاف درمانی قابل توجهی با همدیگر داشتند.

چروک های پوستی - شمسه
http://salam98.ir/tag/%25DA%2586%25D8%25B1%25D9%2588%25DA%25A9-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA%25DB%258C/
با استفاده از روش طبیعی و فقط با استفاده از ترکیب های ساده می توانید تاثیرات فوق العاده ای رابر روی صورت خود ... جوانسازی با طب سوزنی- چین و چروک صورت.

کاربردهای طب سوزنی در زیبایی - خانه
http://drrafiee.ir/%3Fp%3D71
18 ا کتبر 2015 ... ۱- جوان سازی و شادابی پوست صورت ... شما می‌توانید با طب سوزنی پوستی ۵ تا ۱۰ سال جوان‌تر و شاداب‌تر داشته باشید؛ بدون اینکه عوارض داروهای ... در نوع متوسط هم پوست فقط کمی صورتی می‌شود و تا چند روز پوسته ریزی مختصر دارد.

پایگاه اطلاع رسانی تبریز بیدار : طب سوزنی چین، شفابخش فراموش شده!
http://tabrizebidar.ir/news/1050345
27 سپتامبر 2015 ... ... طب سوزنی علاوه بر نتایجی از قبیل جوان سازی و شادابی پوست با ایجاد .... سوزن‌ها خواهد بود و مشکلی نیست فقط باید توجه نمود سوزن‌های طب سوزنی ...

زیبایی و جوانسازی پوست صورت با طب سوزنی و امبدینگ - ایران امبدینگ
http://www.iranembedding.com/%25D8%25B2%25DB%258C%25D8%25A8%25D8%25A7%25DB%258C%25DB%258C-%25D9%2588-%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D8%25B5%25D9%2588%25D8%25B1%25D8%25AA-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C/
21 ا کتبر 2015 ... زیبایی و جوانسازی پوست صورت با طب سوزنی و امبدینگ ... این نوع لیفت در حقیقت فقط کشیدن پوست صورت نیست بلکه تحریک بدن به ساخت ...

روش معجزه آسای لیفتینگ جوانسازی پوست با نخ طب سوزنی
http://road-of-dreams.finderpost.ir/live/list/%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25B4%2520%25D9%2585%25D8%25B9%25D8%25AC%25D8%25B2%25D9%2587%2520%25D8%25A2%25D8%25B3%25D8%25A7%25DB%258C%2520%25D9%2584%25DB%258C%25D9%2581%25D8%25AA%25DB%258C%25D9%2586%25DA%25AF%2520%25D9%2588%2520%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C%2520%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA%2520%25D8%25A8%25D8%25A7%2520%25D9%2586%25D8%25AE%2520%25D8%25B7%25D8%25A8%2520%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C.html
روش جدید و معجزه آساي لیفتیگ و جوان سازی پوست با نخ در نقاط طب سوزنی اخیرا نخ های جدیدی ... ليفتينگ صورت با استفاده از طب سوزنی یکی از بهترین روشهای جوانسازی پوست در سراسر دنیاست. فواید طب ..... گاهی فقط منتظر معجزه ای ..... نمیدونی چه ...

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی | جدیدترین اخبار - خبرهای مرتبط
http://khabar-news.ir/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C/
جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی ... «جیزبیز» تبریزی ، یک غذای قدیمی خوشمزه · طرز تهیه کباب لاری با پیاز سرخ شده · چه سنی برای بچه دار شدن مردان مناسب است ...

طبسوزنی به جای بوتاکس - تبیان
http://www.tebyan.net/newindex.aspx%3Fpid%3D934%26articleID%3D936598
20 آوريل 2015 ... جوان‌سازی و شادابی پوست صورت تاثیر طب سوزنی بر زیبایی اگرچه قدمتی ... شما می‌توانید با طب سوزنی پوستی پنج تا 10 سال جوان‌تر و شاداب‌تر داشته ... در حالی كه روش‌های دیگر مانند بوتاكس فقط در پاره‌ای از نازیبایی‌های صورت ...

تأثير طب سوزنی بر جوان‌سازی پوست - زندگی آنلاین
http://zendegionline.ir/articles/medicinal_plants_and_traditional_medicine/traditional_and_complementary_medicine/212904
6 سپتامبر 2015 ... در آن زمان طب سوزنی درمانی خاص و فقط مخصوص اشراف و خانواده سلطنتی محسوب ... 5- با بالانس کردن وضعیت چربی پوست طب سوزنی می‌‌تواند به بسته ...

بوتاکس یا طب سوزنی برای رفع چین چروک ؟ | گیاه درمان | درمان با ...
http://giahdarman.com/bootax/
27 آوريل 2015 ... ۱٫ جوان‌سازی و شادابی پوست صورت ... شما می‌توانید با طب سوزنی پوستی پنج تا ۱۰ سال جوان‌تر و شاداب‌تر داشته باشید؛ بدون اینکه عوارض .... هر گونه کپی برداری از مطالب و محتوی فقط با دکر منبع و لینک گیاه درمان مورد رضایت است.

جوانسازی پوست ، جوانسازی صورت ،جوانسازی پوست دست ،زیبایی ...
http://www.mosaferian.com/tag/skiin-rejuvenation/
جوانسازی صورت با طب سوزنی در مواردي حتی از نور لیزر نیز پاسخ بهتری دارد. ... به همین علت وقتی برای بیماران فقط طب سوزنی روی بدن هم انجام می گردد، بعد از چند ...

هزینه طب سوزنی چقدر است؟ - کلینیک زیبایی و لاغری دکتر مسافریان
http://www.mosaferian.com/tag/%25D9%2582%25D9%258A%25D9%2585%25D8%25AA-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25D9%258A%25D8%258C%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C-%25D9%2587%25D8%25B2%25DB%258C%25D9%2586%25D9%2587%25D8%258C%25D9%2587%25D8%25B2%25DB%258C%25D9%2586%25D9%2587-%25D8%25B7%25D8%25A8/
11 آگوست 2014 ... تأثیرات جوانسازی پوست با طب سوزنی چگونه است؟ ... به همین علت وقتی برای بیماران فقط طب سوزنی روی بدن هم انجام می گردد، بعد از چند جلسه ...

تخفیفان در لحظه ؛ جوانسازی پوست با طب سوزنی نیروانا ؛ از بین ... - خانه
http://www.offland.ir/index/detail/20251
ویژگی ها یک جلسه جوانسازی پوست با طب سوزنی درکلینیک نیروانا تنها با پرداخت ... فرچه مخزن‌دار Hydraulic با 63% تخفیف و پرداخت فقط 3.700 تومان در آتی تگ.

افزایش کلاژن سازی،جوانسازی،لیفتینگ و درمان چین و چروک پوست ...
http://www.javdanesho.com/product.php%3Fid%3D207
درمان طبیعی،طب سنتی چین ... کلاژن پروتئین اصلی در بافتهای رباط است که وظیفه آن: استحکام پوست، رطوبت پوست ... پوست معتقدند که این محصولات میزان کلاژن و الاستین را افزایش نمی دهد و فقط پوست را مرطوب می کنند. با این وجود بعضی محصولات طراحی شده اند تا تولید آن را در بدن افزایش دهند که می ... آیا به طب سوزنی شک دارید؟

در یک ساعت چـروکهای چهـره را محــو کنید | دکتر مریم ملکی - متخصص ...
http://www.doctormaleki.com/index.php%3FToDo%3DShowArticles%26AID%3D12451
داشتن پوستی سالم و با نشاط تنها در گرو استفاده از کرمها، لوسیونها و ماسکهای ... تزریق چربی جهت رفع لاغری پی آرپی جهت تقویت مو و جوانسازی پوست ، جراحى پف و ... و ليپوليزر به شماره فقط از طريق پيامك مورد خود رامطرح كنيد LINE٠٩٣٠٨٥٥٨٣٠٠ ... تنها بر درمانگران طب سنتی در سراسر جهان، بلکه برای متخصصان پوست و پزشکان طب ...

طب سوزني مدرن
http://healthcare.blogfa.com/
دستگاه طب سوزنی بدون سوزن (تحریک نقاط با پرتو مغناطیس) .... برچسب‌ها: زيبايي , جوانسازی پوست با طب سوزنی, درمان اعتیاد, طب سوجوک, ذرمان دیابت .... از آنجايي که اکثر افراد معمولاً اين تصور را در ذهن دارند که طب سوزني فقط براي تسکين دردها ...

طب سوزنی | جوانسازی و لیفت با RF فرکشنال
http://drshahhoseini.com/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%2588-%25D9%2584%25DB%258C%25D9%2581%25D8%25AA-%25D8%25A8%25D8%25A7-rf-%25D9%2581%25D8%25B1%25DA%25A9%25D8%25B4%25D9%2586%25D8%25A7%25D9%2584/
28 ا کتبر 2015 ... کلمه فرکشنال به معنی بخش و قسمت میباشد به این معنی که فقط بخشهایی از پوست حرارت میبیند و بخش عمده ای در معرض حرارت قرار نمیگیرد.

تـوصیه هـای طـب سـوزنی بـرای پـوست شـما - پارسینه
http://www.parsine.com/fa/news/172563/%25D8%25AA%25D9%2580%25D9%2588%25D8%25B5%25DB%258C%25D9%2587-%25D9%2587%25D9%2580%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25B7%25D9%2580%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2580%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C-%25D8%25A8%25D9%2580%25D8%25B1%25D8%25A7%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2580%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D8%25B4%25D9%2580%25D9%2585%25D8%25A7
13 دسامبر 2013 ... درمانگران طب سوزنی با زدن سوزن‌هایی به نقاط خاصی از پوست صورت ... جوانسازی پوست به کمک طب سوزنی در کنار تمامی مزیت‌ها و حسن‌هایی که دارد تنها .... تجلّی ذات خداوند بر نفوس بشری فقط و فقط در محدودۀ نفس و ضمیر و قلب او نیست.

وبلاگ - مرکز زیبایی لوتوس | دکتر رویا زارع
http://lotusbeautycenter.com/blog.html
لاغری موضعی با طب سوزنی ... تکنولوژی هایفوتراپی برای زیبایی و جوانسازی پوست با استفاده از امواج اولتراسوند آن را در لایه های زیرین ... پوست فقط کسری از ثانیه است و نقاط مجاور بعدی بلافاصله یکی پس از دیگری توسط هایفوتراپی هدف شلیک ...

تاثیرات فوق العاده طب سوزنی در بهبود کیفیت پوست و زیبایی
http://acushahrak.mihanblog.com/extrapage/2
قدرت درمانی طب سوزنی در بهبود پوست و ارتقای زیبایی به حدی است که در بسیاری از موارد جایگزین روشهای درمانی مثل تزریق ... 3- تقویت برخی ارگان های سنتی مرتبط با پوست و مو مثل ریه ، طحال ، معده و روده بزرگ ... 2- جوانسازی پوست ... این وبلاگ فقط با هدف نشان دادن نمونه هایی از بیماران درمان شده توسط دکتر جعفرقلی ایجاد شده است.

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی
http://ugy.ir/pages.php%3Fpid%3D1487684%26cat%3D%25D8%25B3%25D9%2584%25D8%25A7%25D9%2585%25D8%25AA%26title%3D%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C_%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA_%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7_%25D8%25A8%25D8%25A7_%25D8%25B7%25D8%25A8_%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی-خبر داغ|خبرپو, مرجع اخبار و نيازهای اینترنتی.

طب سوزنی - کرایولیپولیز, لیپوماتیک, کویتیشن, لاغری, کرایو ...
http://parvanehparisa.persianblog.ir/tag/%25D8%25B7%25D8%25A8_%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
جوان سازی و تغییر فرم صورت با طب سوزنی، کاربردی از طب سوزنی است که مورد تأئید ... در تجربه‌ی شخصی در این مطب دیده شده است که تأثیر بالا کشیدن و سفت کردن پوست صورت با طب سوزنی دست کمی از روش جراحی ندارد. ... فقط خانومها بخوانند .

طب سوزنی به جای بوتاکس؟ - ایران ویج
http://www.iranvij.ir/1855926/%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C-%25D8%25A8%25D9%2587-%25D8%25AC%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25A8%25D9%2588%25D8%25AA%25D8%25A7%25DA%25A9%25D8%25B3%25D8%259F
20 آوريل 2015 ... شما می‌توانید با طب سوزنی پوستی پنج تا ۱۰ سال جوان‌تر و شاداب‌تر داشته باشید؛ .... طب سوزنی از چه طریق باعث افزایش زیبایی و جوان‌سازی پوست می‌شود؟ ... در حالی که روش‌های دیگر مانند بوتاکس فقط در پاره‌ای از نازیبایی‌های صورت ...

درمانهای طبیعی دکتر جواد ظهوریان
http://drzohoorian.persianblog.ir/
7 نوامبر 2009 ... متن مصاحبه با دکترجوادظهوریان درمورد مکانیسم اثر طب سوزنی و کاربرد ... که گاهی اگر فقط بتوانیم اعصاب مریض رادرمان کنیم ویا خودش با فکرمثبت و ..... زیبایی و جوانسازی پوست از طریق کلاژن سازی و تشکیل بافت جدید کمک به ...

جوانسازی پوست با طب سوزنی غربی(مطب دکتر الهام عباسی)-60 ...
http://shiraztakhfif.ir/offer-4492.html
تخفیف ویژه جوانسازی پوست در مطب دکتر عباسی برای کاربران شیراز تخفیف. ... با طب سوزنی پوستی جوان و شاداب داشته باشید همراه با 60% تخفیف و پرداخت 20000 تومان بجای .... -ارائه سرویس فقط تا قبل از پایان مهلت استفاده امکان پذیر می باشد.

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی - نکسروب
http://blog.nexrob.in/pnext1861348_%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
9 نوامبر 2015 ... بدست اوردن زیبایی طبیعی پوست صورت بدن و تناسب اندام و چاقی با طب سوزنی طب چینی و طب. افزایش حجم و زیبایی سینه ها. افزایش حجم و زیبایی ...

درمان بیماریها با طب سوزنی و نظر پزشکان متخصص - صفحه 4 - تالار ...
http://forum.hammihan.com/thread182035-4.html
درمان بیماریها با طب سوزنی با سلام به تمامی دوستان و بازدیدکنندگان محترم این تایپی. ... فقط تعدادی از نقاط طب سوزنی در تسکین درد موثرتر است و این نشان ..... شادابی و جوانسازی پوست گونه گذاری، چین و چروک و پیری پوست، لک و ...

چاقی با طب سوزنی - سلامت و زیبایی
http://neppaorg.org/%25D9%2585%25D9%2582%25D8%25A7%25D9%2584%25D9%2587-%25DA%2586%25D8%25A7%25D9%2582%25DB%258C-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
گفتن باید همراه با طب سوزنی و یه رژیم غذایی خوب افزایش وزن پیدا کنی. یه مدل چسب کوچیک ... میخواستم بدانم که برای افزایش وزن نمیشه فقط از طریق رژیم غذایی ادامه داد ؟؟ سوال دوم اینکه با ... کلاژن خوراکی در جوانسازی پوست اثری دارد؟ بهترین شوینده ...

بلاغ مازندران - جوانسازی پوست با مزوتراپی
http://bloghnews.com/fa/doc/news/84629/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2585%25D8%25B2%25D9%2588%25D8%25AA%25D8%25B1%25D8%25A7%25D9%25BE%25DB%258C
2 فوریه 2015 ... همه افراد، واجد شرایط این عمل نیستند و فقط کسانی می‌توانند در این درمان از مزوتراپی ... مزوتراپی و جوان‌سازی پوست جوان‌سازی پوست اولین مرحله برای رفع چین‌وچروک و آسیب‌های پوستی است. ... با طب سوزنی 10 سال جوانتر شوید!

جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی - واضح
http://vazeh.com/n12751020/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2581%25D9%2582%25D8%25B7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
10 ساعت قبل ... جوانسازی پوست فقط با طب سوزنی-مژگان ربانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. او در سریال معمای شاه در نقش اشرف پهلوی ظاهر شده و جوانی و ...

راه میانبر برای جوان سازی پوست واقعیت ندارد - پارسی طب
http://fa.parsiteb.com/%25D8%25B1%25D8%25A7%25D9%2587-%25D9%2585%25DB%258C%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25A8%25D8%25B1-%25D8%25A8%25D8%25B1%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2582%25D8%25B9%25DB%258C%25D8%25AA-%25D9%2586/
شیوه های جوان سازی پوست همراه با دیگر رشته های پزشکی پیشرفت قابل توجهی طی دهه های ... به عنوان مثال بسیاری از افراد نمی دانند که تاثیر بوتاکس فقط ۶ ماه است و ...

جوانسازی با طب سوزنی - چین و چروک صورت
http://yqtmee.deltacd.ir/
جوانسازی با طب سوزنی - چین و چروک صورت. ... آموزش یوگای صورت و رفع چین وچروک پوست به همراه آموزش ماساژسرو صورت برای طراوت و شادابی بیشتر پوست و .

مرکز خدمات تخصصی طب سوزنی - طب سوزنی
http://acp-farmanie.blogfa.com/tag/%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
تجربه بيتا براي جوانسازي پوست بیتا خرسندی، خانمی 53 ساله و نروژی است. .... برچسب‌ها: ترک سیگار فقط با یک تا دو جلسه, طب سوزنی, طب سوزنی گوش, ترک ...

زیبایی با طب سوزنی | مطب دکتر بهناز نوذری
http://www.drnozary.ir/%25D8%25B2%25DB%258C%25D8%25A8%25D8%25A7%25DB%258C%25DB%258C-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C/
به همین علت وقتی برای بیماران فقط طب سوزنی روی بدن هم انجام می گردد، بعد از ... ۴- با فعال کردن مکانیزم های مربوط به ترمیم زخم می تواند اولا جریان خون در پوست را ...

درمان مشکلات پوستی با طب سوزنی با 50% تخفیف در مطب دکتر عرب ...
http://90090.ir/deals/50_355.html
درمان مشکلات پوستی به روش طب سوزنی با 50% تخفیف و پرداخت 25000 تومان به جای 50000 تومان. ... -جوان سازی پوست، 5تا10سال جوانتر از سن خودتان به نظر میرسید ... -مراجعه فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی با شماره تلفن 01732355552.

با طب سوزنی و روشهای خاص مدرن نقاب زیبایی روی صورت تان بپوشانید
http://seemorgh.com/product-services/beauty-service/183507-183507/
7 مارس 2014 ... سیستم طب سوزنی جوانسازی با تمرکز بر یک رویکرد کامل طراحی شده تا ... عنوان دستگاه طب سوزنی نام برد که با استفاده از سوزن های ریزی که دارد روی پوست ... وقتی بیماران می گویند: " من فقط جراحی کشیدن صورت می خواهم و باید انجام ...

پايگاه اطلاع رسانی سلامت ايرانيان : طب سوزني؛ تحفه چين
http://www.salamatiran.com/NSite/FullStory/%3FId%3D63370%26Type%3D2
18 فوریه 2014 ... در اين شماره نيز به نقش طب سوزني در تناسب اندام و زيبايي پرداخته‌ايم. ... اين روش درماني ابتدا فقط در چين استفاده مي‌شد اما در قرن پنجم و ششم ... طب سوزني و جوانسازي پوست. مي‌توان انرژي‌هاي بسته صورت را با سوزن زدن در مجاري آن به حركت واداشت. اين كار باعث شادابي پوست مي‌شود اما نمي‌توان با انجام آن چين و چروك‌هاي ...

طب سوزنی، جوانسازی پوست - کلینیک طب سوزنی فرمانیه
http://www.tebsoozani.ir/index.php/component/content/article/300-1393-12-20-12-07-55
11 مارس 2015 ... امبدینگ صورت، جدیدترین روش جوانسازی پوست، در یک جلسه ... گرفته است و در حال حاضر فقط برای افتادگی های شدید مورد استفاده قرار می گیرد. ... و RF (رادیو فرکانسی) چند سالی است که پا به میدان گذاشته و با گذر از لیزر CO2 که ...

دکتر محمدمهدی اسعدی • پزشک، متخصص طب سوزنی و عضو رسمی انجمن ...
http://drasaadi.ir/
درمان بیماری های پوست با طب سوزنی را صحیح بیاموزیم! .... و بر همین اساس این بار شادی کردن آنهم فقط برای همان چند روز اول را بهانه ای برای حمله به اعتقادات پاک مردم ...

طب سوزنی و جوان‌سازی پوست
http://www.binabazar.com/teb-sonati/119-sozan-darmani/987-javan-sazi-post.html
طب سوزنی و جوان‌سازی پوست. ... این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت بینا می باشد . هرگونه کپی برداری از محتویات وب سایت فقط با اجازه تیم پشتیبان مجاز است.

جوانسازی پوست با طب سوزنی
http://young.powerset.ir/%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B7%25D8%25A8-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25B2%25D9%2586%25DB%258C
جوانسازی با طب سوزنی، افتادگی پوست و لیفتینگ صورت ،چین و چروک ، لک، ... در ان زمان طب سوزنی درمانی خاص و فقط مخصوص اشراف و خانواده سلطنتی محسوب میشد.

انجام لیفتینگ صورت با روش کاملا سنتی - هموطن
http://www.hamvatan.net/archive/16646/%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25AC%25D8%25A7%25D9%2585-%25D9%2584%25DB%258C%25D9%2581%25D8%25AA%25DB%258C%25D9%2586%25DA%25AF-%25D8%25B5%25D9%2588%25D8%25B1%25D8%25AA-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25B4-%25DA%25A9%25D8%25A7%25D9%2585%25D9%2584%25D8%25A7-%25D8%25B3%25D9%2586%25D8%25AA%25DB%258C/
23 سپتامبر 2015 ... عمل لیفتینگ (کشش پوست صورت) معمولاً در افراد 60-40 ساله انجام می شود و البته در هر ... طب سوزنی یکی از بهترین روش های جوانسازی و لیفتیگ صورت است. ... به همین علت وقتی برای بیماران فقط طب سوزنی روی بدن هم انجام می گردد، ...

جوانسازی پوست با طب سوزنی | وبلاگ 24
http://weblog24.com/weblog/mosaferian/1446041
تأثیرات جوانسازی پوست با طب سوزنی 1- چرخش خون و انرژی را در کل بدن بهبود می دهد. به همین علت وقتی برای بیماران فقط طب سوزنی روی بدن هم انجام می گردد، بعد از ...

جوانسازی پوست با طب سوزنی، ادعا یا واقعیت؟ : روزنامه پزشکی ایران
http://www.iran.pezeshk.us/archives/26021
11 آگوست 2012 ... اما استفاده از طب سوزنی برای جوانسازی و زیبایی رویکرد ویژه ای است که ... و چین فقط برای زیباتر شدن به کلینیک طب سوزنی مراجعه می کنند. ... ۳- جوانسازی پوست با طب سوزنی علاوه بر روشن تر شدن پوست چه کاربردهای دیگری دارد؟

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 173
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 4
 • باردید دیروز : 13
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 4
 • بازدید ماه : 323
 • بازدید سال : 7,986
 • بازدید کلی : 43,074