close
تبلیغات در اینترنت
عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا!
loading...

عکس بازیگران

مجله همشهری سرنخ - سامرا قلی زاده: معتادان مخدر، گاهی به نکبتی می رسند که هر ماده ای را برای رسیدن به حالت تخدیر استفاده می کنند، از قورباغه گرفته تا فضولات و...، این مواد مخدر عجیب و خطرناک گاهی مصرف کنندگانش را تبدیل به زامبی هایی می کند که هیچ کنترلی روی حرکات و رفتارشان ندارند و بسیار خطرناک می شوند.قورباغهیکی از عجیب ترین مخدرهای دنیا، نوعی از قورباغه است که در رودخانه کارادو آمریکا زندگی می کنند و «نیشکر» نامیده می شوند. پوست این قورباغه ها ماده سمی ای ترشح می کند که اگر به زبان برخورد کند…

عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا!

گوگولی بازدید : 142 چهارشنبه 02 دي 1394 نظرات ()
مجله همشهری سرنخ - سامرا قلی زاده: معتادان مخدر، گاهی به نکبتی می رسند که هر ماده ای را برای رسیدن به حالت تخدیر استفاده می کنند، از قورباغه گرفته تا فضولات و...، این مواد مخدر عجیب و خطرناک گاهی مصرف کنندگانش را تبدیل به زامبی هایی می کند که هیچ کنترلی روی حرکات و رفتارشان ندارند و بسیار خطرناک می شوند.

قورباغه

یکی از عجیب ترین مخدرهای دنیا، نوعی از قورباغه است که در رودخانه کارادو آمریکا زندگی می کنند و «نیشکر» نامیده می شوند.

مواد مخدر عجیب و غریب

پوست این قورباغه ها ماده سمی ای ترشح می کند که اگر به زبان برخورد کند باعث توهم خواهد شد. معتادان به این ماده مخدر با گرفتن قورباغه پشت این جانور را لیس می زنند تا دچار حالت سرگیجه شوند، اما روش رایج استفاده از ماده مخدر موجود در پوست این جانور، به این صورت است که پوست جانور را پس از شکار کردنش، خشک می کنند و مانند سیگار می کشند.

سم موجود در پوست این قورباغه، شبیه قرص های ال اس دی عمل می کند. تاکنون موارد متعددی از مرگ به دلیل استفاده از این مخدر گزارش شده است.دانه آرکا

هزاران سال است که ساکنان آسیای جنوب شرقی و جنوب اقیانوس آرام، دانه «آرکا» را به عنوان یک مخدر می جوند.

دانه آرکا از درخت نخل آرکا به دست می آید، این دانه در یک لایه برگ پیچیده شده و جویدن آن باعث تحریک مغز و سرگیجه می شود.

مواد مخدر عجیب و غریب

مصرف این ماده مخدر بین بومیان منطقه آنقدر زیاد است که بعضی از محققان در هندوستان درباره خطرات آن اخطار جدی داده اند و گزارش هایی درباره ضررهای آن منتشر شده است.

در این گزارش ها آمده که سالانه بیش از 600 میلیون نفر، دانه آرکا می جوند و ممکن است به این ماده اعتیاد پیدا کنند. ضمن این که مصرف این گیاه خطر ابتلا به انواع سرطان دهان را افزایش می دهد.قات جویدنی

مواد مخدر عجیب و غریب

«قات» گیاه گلداری است که در شرق آفریقا و عربستان رشد می کند، پرورش و مصرف این گیاه در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا ممنوع اعلام شده اما در بسیاری از کشورهای آفریقایی و عربی از جمله یمن، سومالی و اتیوپی استفاده از آن کاملا قانونی است. این گیاه را آنقدر می جوند که شیره پس می دهد و در این موقع خاصیت مخدر آن فعال می شود. از اثرات سوءمصرف قات می توان به سبز شدن دندان ها، افزایش احتمال ابتلا به سرطان ها دهان و حمله قلبی اشاره کرد.این گیاه باعث افسردگی شدید می شود.نفس شیطان

در خیابان های کلمبیا ماده مخدری به نام اسکوپولامین خرید و فروش می شود که به «نفس شیطان» شهرت دارد که از نوعی درخت در آمریکای جنوبی گرفته می شود.

مواد مخدر عجیب و غریب

مصرف این مخدر آنقدر خطرناک است که فرد را تبدیل به یک قاتل و متجاوز می کند.

نفس شیطان هیچ بو و مزه ای ندارد. فردی که تحت این مخدر قرار می گیرد را می توان مجبور به انجام هر کاری کرد زیرا او مثل یک کودک، فرمانبردار می شود، مصرف این ماده مخدر فرد را کاملا تبدیل به یک زامبی کرده و شکل گیری خاطرات را در او مسدود می کند. برای همین وقتی اثر ماده مخدر از بین می رود، مصرف کننده چیزی به یاد نمی آورد.کاکتوس جویدنی

بسیاری از گیاهانی که امروزه به عنوان ماده مخدر استفاده می شود ریشه در دوران باستان دارد و در این میان کاکتوس های «پیوت»... از گیاهان بومی  جنوب غرب آمریکا، از مهم ترین این مواد هستند.

مواد مخدر عجیب و غریب

این که نخستین بار این گیاه از چه زمانی به عنوان یک ماده مخدر استفاده شد مشخص نیست اما گفته می شود تاریخچه استفاده از آن، به 6 هزار سال پیش باز می گردد. این گیاه اگرچه یک مخدر است اما استفاده از آن در مراسم های آیین کلیساهای آمریکا مانعی ندارد.

معمولا زائده های دکمه مانندی که روی این گیاه دایره شکل رشد می کند را می جوند و یا آنها را در مانع حل می کنند و می نوشند. با مصرف این گیاه حالت جنون به انسان دست می دهد و از این رو خطرات مرگباری فرد را تهدید می کند.پنیر استیلتون

مواد مخدر عجیب و غریب

پنیر استیلتون در انگلیس تولید می شود، خوردن این پنیر 85 درصد مردان و 75 درصد زنان را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث توهم های عجیب و غریب می شود. این پنیر در دو نوع آبی که مزه و بوی قوی تری دارد تولید می شود. این پنیر حاوی ماده ای است که باعث توهم وحشتناک می شود و معمولا شب ها پیش از خواب آن را می خورند.جنکم کثیف

«جنکم» ماده مخدری است که آن را تنفس می کنند و با تنفس آن حالت توهم به فرد دست می دهد. این ماده مخدر از فضولات انسانی تهیه می شود و گازی توهم زا است. اواسط دهه 1990 استفاده از این ماده مخدر بین کودکان خیابانی در زامبیا گزارش شد.

سال 2007 بعضی از شبکه های آمریکایی گزارش دادند که استفاده از این ماده مخدر در مدرسه های آمریکا بسیار رایج شده است. تاثیر تنفس این گاز مسموم تقریبا یک ساعت پایدار است که باعث توهمات شنوایی و بینایی و مشکلات دیگری در گوارش می شود.

مواد مخدر عجیب و غریب

به گفته یکی از مصرف کنندگان، تاثیر جنکم از ماری جوانان بسیار قوی تر است. بنابر تحقیقات «فومیتو ایچینوا» متخصص بیهوشی با کشیدن جنکم، اکسیژن بسیار کمی به بدن و مغز می رسد و این برای بدن بسیار خطرناک است و به بدن آسیب های جبران ناپذیری وارد می کند و گاه حتی باعث مرگ سلول های مغز می شود.مخدرهای دیجیتالی، زنگ های هشدار را به صدا درآورده اند

«MP3پلیر» به جای وافور


باور این که یک آهنگ یا موسیقی بتواند یک مخدر به حساب بیاید، خیلی خیلی دشوار است اما این روزها، صحبت از مخدرهای دیجیتالی یا «آی دز»ها است.

«آی دز» پدیده جدیدی دی دنیا سرخوشی های نفرین شده است و به گوش کردن موسیقی ای گفته می شود که اعتیادآور است؛ موسیقی ای که با استفاده از ضربات خاص، روی مغز تاثیر می گذارد و فرد را از حالت طبیعی خارج می کند.

این پدیده اگرچه پدیده ای نو است اما متخصصان هشدارهای جدی ای در این باره داده اند چرا که گفته می شود این «مخدرهای مجازی» راه را برای ورود به دنیای وهم انگیز مواد مخدر «دنیای واقعی» هموارتر می کند. اخیرا شبکه خبری «اوکلاهاما نیوز» گزارش درباره شکل گیری پدیده ای به نام «آی دزینگ» تهیه کرده است که در آن ، دلال های آنلاین برای مشتریان خود تور پهن کرده اند تا از طریق مخدرهای دیجیتالی، آنها را صید کنند.

معتادان به مخدرهای دیجیتالی کافیست هدفون را روی گوش های خود بگذارند و به این مخدرها گوش کنند تا از حالت طبیعی خارج شوند. از نظر کارشناسان، چنین اعتیادی بسیار خطرناک است و باید آن را خیلی جدی گرفت. «مارک وودوارد»- سخنگوی دفتر مبارزه با مواد مخدر- در این باره می گوید: «این روزها نوجوان ها به سایت های اینترنتی هجوم آورده اند تا با گوش کردن با «آی دزینگ» وارد دنیای دیگری بشوند و این فوق العاده خطرناک است.»

مواد مخدر عجیب و غریب

آی دزینگ چیست؟

آی دزینگ یعنی گذاشتن هدفون روی گوش ها و گوش دادن به موزیکی که اصوات بلندی دارد، معمولا مدیر سایت هایی که چنین آهنگ هایی را آپلود می کنند این وعده را به فرد می دهند که با گوش کردن به این موسیقی ها به حالت خلسه و سرخوشی خواهند رسید. بیشترین طرفداران این نوع از موسیقی، نوجوان ها هستند که به راحتی می توانند مخدرهای دیجیتالی را از بعضی سایت ها به رایگان دانلود کنند که البته پس از مدتی، وقتی به گوش دادن به چنین موسیقی ای اعتیاد پیدا کردند مجبور هستند آن را با بهای بسیار بالایی به صورت اینترنتی خریداری کنند.

آی دز پدیده بسیار جدیدی است که هنوز مطالعات دقیقی راجع به آن صورت نگرفته است. نکته قابل توجه اینجاست که متاسفانه مخدرهای دیجیتالی دقیقا همان اثری را روی فرد می گذارند که ماری جوانا، کوکائین و تریاک دارند، تنها تفاوت، در استفاده از مخدرهای دیجیتالی این است که هنگام خرید این نوع از مخدرها، برای مشتریان یک متن 40 صفحه ای فرستاده می شود تا از طریق آن چگونگی سرخوش شدن از طریق ام پی تری را یاد بگیرند، این بسته های موسیقی از 7 تا 200 دلار به فروش می رسند. این سایت های اینترنتی که مانند موادفروش های کنار خیابانی تلاش می کنند افراد بیشتری را به دام بیندازند، فیلم های زیادی از شنوندگانی را به نمایش می گذارند که آی دزینگ را تجربه کرده اند. در این فیلم ها نوجوان هایی دیده می شوند که با گوش کردن به موسیقی از حالت طبیعی خارج شده اند و فریاد می کشند و دیوانه وار دور خود می چرخند.

مسافرای آی دز

«زاک» یکی از معتادان آی دزینگ است که بعد از درمانی نسبتا طولانی اکنون درمان شده است. او در این باره می گوید: «گوش کردن به موسیقی و سرخوش شدن برای من حس بسیار عجیبی داشت، حسی که ابتدا نمی دانستم با من چه می کند اما وقتی به خودم آمدم که دیگر به حد اعتیاد رسیده بودم.»

زاک زمانی که اعتیاد داشت به مخدرهای دیجیتالی بسیاری گوش می داد. او اکنون در مرکز ترک اعتیادی به نام «تارزان» به سر می برد تا بتواند کاملا اعتیاد خود را ترک کند. به گفته زاک، گوش دادن به مخدرهای دیجیتالی مانند مخدرهای صنعتی این حس را به انسان می دهد که قادر است هر کاری را انجام دهد و این همان نکته کلیدی است که دکتر جورج اسمیت، متخصص اعتیاد را نگران کرده است.

از نظر دکتر اسمیت،با گوش دادن به مخدرهای دیجیتالی به عنوان مثال فرد روز بعد میل به کشیدن کوکائین را پیدا نخواهد کرد، اما اگر یک نوجوان 13 یا 14 ساله در خانه داشته باشید و او اعتیاد به آی دز داشته باشد، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که نتواند در برابر مخدرهای حقیقی مقاومت کند.

دکتر دانیل آمین- متخصص تصویرسازی مغز- اثراتی که آی دز روی مغز دارد را مورد مطالعه قرار داده است. او در این باره می گوید: «ما در مطالعات خود به این نتیجه رسیده ایم که آی دز اثرات مخربی روی مغز دارد که چرا مغز ناگهان از حالت سکون و آرامش خارج می شود و گویی که آتش گرفته باشد به حالت نامنظم در می آید.» به نظر دکتر آمین، آی دز روی مغز افراد مختلف تاثیرات گوناگونی دارد اما رایج ترین تاثیر آن، بالا رفتن میزان تشنج در بدن است.عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! - Bartarinha.IR | برترین ها
http://www.bartarinha.ir/fa/news/279307/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7
10 ساعت قبل ... عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! مواد مخدر،مواد مخدر عجیب و غریب.

عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا!+تصاویر - دبلیو خبر
http://wwwkhabar.ir/5231053
عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا!+تصاویر - دبلیو خبر.

عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! | News File
http://newsfile.ir/news/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8%2B%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586%2B%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1%2B%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C%2B%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1%2B%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7!
عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! معتادان مخدر، گاهی به نکبتی می رسند که هر ماده ای را برای رسیدن به حالت تخدیر استفاده می کنند، از قورباغه گرفته تا فضولات و.

عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا تصاویر-تراز نیوز|خبرپو
http://khabarpu.com/n.php%3Fu%3D%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7-%25D8%25AA%25D8%25B5%25D8%25A7%25D9%2588%25DB%258C%25D8%25B1_dGFyYXpuZXdzLmNvbS9jb250ZW50LzEzMTg4OA%3D%3D_2KrYsdin2LIg2YbbjNmI2LI%3D
عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا تصاویر-تراز نیوز|خبرپو, مرجع اخبار و نيازهای اینترنتی.

ترين ها/ عجيب ترين مخدر هاي سرتاسر دنيا!
http://khorasannews.com/PrintOnlineNews.aspx%3Fid%3D2352411
3 ساعت قبل ... يکي از عجيب ترين مخدرهاي دنيا، نوعي از قورباغه است که در رودخانه کارادو ... معتادان به اين ماده مخدر با گرفتن قورباغه پشت اين جانور را ليس مي زنند ...

عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! - لسان
http://lesannews.com/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7/
10 ساعت قبل ... ... ورزشی, حوادث, اخبار ویژه, شبکه های اجتماعی, داعش, عکس و فیلم, استان ها. خانه » خبرخوان سایت لسان نیوز » عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا!

عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا!+تصاویر
http://iruni.ir/news/251426
8 ساعت قبل ... این مواد مخدر عجیب و خطرناک گاهی مصرف کنندگانش را تبدیل به زامبی هایی می کند که هیچ کنترلی روی حرکات و رفتارشان ندارند و بسیار خطرناک می ...

جردن نیوز » عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا!
http://jordannews.ir/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7/
10 ساعت قبل ... عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! انتشار: چهارشنبه, ۲ دی ۱۳۹۴ / ساعت ۰۹:۴۳:۵۳ |. کد خبر: 57455 |. بدون دیدگاه. Print This Post · Email This Post ...

عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! | تیترممتاز
http://www.titremomtaz.ir/news/24443/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8%2520%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586%2520%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1%2520%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C%2520%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1%2520%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7!
0. 0. عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! آیفونی که در سوئیس گم، در تانزانیا ... دشمن از راه های مختلف درصدد نفوذ به کشور است · حضور داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان ...

ArtOnlines - عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا!
http://www.artonlines.com/news/external/1887308/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8_%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586_%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1_%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C_%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1_%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7!/
معتادان مخدر، گاهی به نکبتی می رسند که هر ماده ای را برای رسیدن به حالت تخدیر استفاده می کنند، از قورباغه گرفته تا فضولات و...، این مواد مخدر عجیب و خطرناک گاهی ...

عکس/ آلودگی عجیب هوای نانجینگ | فيدگاه - آخرين اخبار ايران و جهان
http://feedgah.com/news/%25D8%25B9%25DA%25A9%25D8%25B3-%25D8%25A2%25D9%2584%25D9%2588%25D8%25AF%25DA%25AF%25DB%258C-%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D9%2587%25D9%2588%25D8%25A7%25DB%258C-%25D9%2586%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25AC%25DB%258C%25D9%2586%25DA%25AF/
عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! معتادان مخدر، گاهی به نکبتی می رسند که هر ماده ای را برای رسیدن به حالت تخدیر استفاده می کنند، از قورباغه گرفته تا فضولات و…

سوتی مجری انتخاب بتهرین ملکه نیا - مدیایاب
http://didany.net/post/8217-%25D8%25B3%25D9%2588%25D8%25AA%25DB%258C%2B%25D9%2585%25D8%25AC%25D8%25B1%25DB%258C%2B%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25AA%25D8%25AE%25D8%25A7%25D8%25A8%2B%25D8%25A8%25D8%25AA%25D9%2587%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586%2B%25D9%2585%25D9%2584%25DA%25A9%25D9%2587%2B%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7
1 ساعت قبل ... عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! گرانترمستند ساخت. سوتین اسفنجی. ین ساعت های دنیا از نگاه فوربس دوست دارم مجری ماه عسل باشم نتیجه ملکه به ...

عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! – آکا | کتابیم نیوز
http://news.ketabim.com/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7-%25D8%25A2%25DA%25A9%25D8%25A7/
آکایران :مجله همشهری سرنخ -

عجیب ترین و دیدنی ترین ساختمان های سراسر دنیا - که
http://www.irannaz.com/the-strangest-and-most-interesting-buildings-around-the-world.html
بعضی وقت ها تکرار شدن چیزی باعث می شود، انسان ها از عادت های گذشته خود فاصله بگیرند و دست به کارهای عجیب بزنند در مورد ساختمان ها هم وضعیت مشابه.

عجیب ترین تورهای گردشگری در سراسر جهان
http://www.parsnaz.ir/the-strangest-tours-worldwide.html
زندان سن پدرو یکی از عجیب ترین زندان های دنیاست که زندانی ها می توانند در آنجا در ... توریست های علاقمند را به مزرعه هایی می برد که در آنجا مواد مخدر پرورش داده می شود.

10 نمونه موفق از خریدهای زمستانی بایگانی - گالری عکس
http://picphoto.blogpart.ir/tag/10-%25D9%2586%25D9%2585%25D9%2588%25D9%2586%25D9%2587-%25D9%2585%25D9%2588%25D9%2581%25D9%2582-%25D8%25A7%25D8%25B2-%25D8%25AE%25D8%25B1%25DB%258C%25D8%25AF%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25B2%25D9%2585%25D8%25B3%25D8%25AA%25D8%25A7%25D9%2586%25DB%258C/
16 دقیقه پیش عکس دیدگاه‌ها برای عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! بسته هستند 1. مجله همشهری سرنخ – سامرا قلی زاده: معتادان مخدر، گاهی به نکبتی می رسند که هر ماده ...

خبر عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا - جارچی
http://www.jarchi.ir/h-brx/122380fjs.html
مجله همشهری سرنخ - سامرا قلی زاده: معتادان مخدر، گاهی به نکبتی می رسند که هر ماده ای را برای رسیدن به حالت تخدیر استفاده می کنند، از قورباغه گرفته تا فضولات و.

فیلم: عجیب ترین حیوانات جهان
http://www.bir14.ir/2015/12/%25D9%2581%25DB%258C%25D9%2584%25D9%2585-%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25AD%25DB%258C%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25A7%25D8%25AA-%25D8%25AC%25D9%2587%25D8%25A7%25D9%2586/
اخبار مرتبط. کالری سوزی در خواب، بهترین و راحت ترین روش برای لاغر شدن!! ۱۰ راهی که دیگر هرگز دچار یبوست نشوید · عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! کلاهبرداری ...

ایسنا - عجیب و غریب‌ترین آداب و رسوم از سراسر دنیا
http://www.isna.ir/fa/news/94033016753/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D9%2588-%25D8%25BA%25D8%25B1%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25A2%25D8%25AF%25D8%25A7%25D8%25A8-%25D9%2588-%25D8%25B1%25D8%25B3%25D9%2588%25D9%2585-%25D8%25A7%25D8%25B2-%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7
20 ژوئن 2015 ... به گزارش بخش فرهنگ ایسنا، مذاهب و فرهنگ‌های گوناگون در سراسر جهان به ... سپس مورچه‌ها را در حالت خواب ناشی از مواد مخدر داخل یک دستکش بافته شده قرار می‌دهند. ... اما شاید یکی از عجیب‌ترین این آداب این باشد که عروس و داماد تا سه روز ...

شباهت عجیب همسر اول و دوم گلشیفته به یکدیگر! + متیو سیلور کیست؟
http://www.khabareruz.ir/news/7047
15 ا کتبر 2015 ... ادعای او کاستن از تنش های عصبی مخاطبان و باز کردن دریچه ای برای خیال پردازی، آفرینش و عشق است. عکس هایی ... عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا!

اخبار : جدیدترین خبرها و رویداد های مهم خبری در ایران و سراسر جهان
http://www.niksalehi.com/newspaper/
هفت سانتیمتر بلند ترشوید پرقدرت ترین و سریع ترین دستگاه لاغری جراحی جهان. رژیم لاغری آنلاین آسان چابجا شوید ... عادت های عجیب بازیگران مشهور هالیوود داخل هواپیما! + تصاویر ... بی ادب ترین خواننده های جهان! شباهت پنیر با مواد مخدر چیست؟

جشنواره بالن های غول پیکر از شخصیت های کارتونی در نیویورک+ ...
http://life.shafaqna.com/FA/34339
27 نوامبر 2015 ... جشنواره بالن های غول پیکر از شخصیت های کارتونی در نیویورک+ ... عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! ... امروز آلوده ترین نقطه تهران کجاست؟

عجیب ترین زندان های دنیا + عکس - تکناز
http://www.taknaz.ir/news_detail_13294.html
... زندان بولیوی است که ظرفیت آن 1500 نفر است از بیرون با دیوار های ضخیم و برج های نگهبانی کاملا شب عجیب ترین زندان های دنی. ... ضرب‌المثل‌های ناب از سراسر دنیا!

پدیده های بسیار عجیب و خارق العاده از سراسر جهان | دانلود قدیم
http://ghadimdownload.ir/tag/%25D9%25BE%25D8%25AF%25DB%258C%25D8%25AF%25D9%2587-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25A8%25D8%25B3%25DB%258C%25D8%25A7%25D8%25B1-%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D9%2588-%25D8%25AE%25D8%25A7%25D8%25B1%25D9%2582-%25D8%25A7%25D9%2584%25D8%25B9%25D8%25A7%25D8%25AF%25D9%2587-%25D8%25A7%25D8%25B2-%25D8%25B3%25D8%25B1/
ترسناک ترین و عجیب ترین جاذبه های گردشگری جهان ... برچسب ها : بصیرت روح الله, پدیده های بسیار عجیب و خارق العاده از سراسر جهان, پورتال پرشین وی, ... +عکس, دهشتناک‌ترین ماده مخدر جهان / مخدر "كروكودیل" گوشت انسان را می‌خورد +, سرگذشت جوان ...

لیست جدیدی از به روز ترین مخدرهای دنیا - مجله پزشکی دکتر سلام
http://www.hidoctor.ir/50739_%25D9%2584%25DB%258C%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D8%25AC%25D8%25AF%25DB%258C%25D8%25AF%25DB%258C-%25D8%25A7%25D8%25B2-%25D8%25A8%25D9%2587-%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25B2-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7.html/
24 نوامبر 2014 ... برنز ,نخ, تسبیح ,پان پراگ, بی‌تی ,جیب ,تینا ,کراک و...به لیست مواد مخدر های مرگ آور اضافه شده ه اند مراقب باشید به آنان گرفتار نشوید.

عجیب ترین غذاهای سراسر دنیا+تصاویر - آرمان پرس
http://armanpress.ir/fa/news/21261/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25BA%25D8%25B0%25D8%25A7%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7%25D8%25AA%25D8%25B5%25D8%25A7%25D9%2588%25DB%258C%25D8%25B1
16 سپتامبر 2015 ... در ادامه با غذاهایی آشنا می شوید که از عجیب ترین ها در نوع خود محسوب می شوند. ... و امروزه حتی در معروف ترین رستوران های این کشور به فروش می رسد.

اخبار،اخبار گوناگون،اخبار جالب،اخبار جدید،دانستنی های جالب،مطالب ...
http://www.beytoote.com/news/selective-news/
اخبار جالب,جالب انگیز,مطالب جالب عکس جالب,رکورد گینس اخبار,دانستنی های جالب, اخبار گوناگون,رکوردهای گینس اخبار روز,آخرین اخبار,اخبار جدید. ... زیباترین و عجیب‌ترین کادوی کریسمس دنیا + تصاویر ..... صبحانه بچه های سراسر دنیا +عکس ...... انبوه های طپانچه های طلایی و اسکناس ها از کلکسیون های سلطان مواد مخدر مکزیک ...

عجیب و غریب ترین عروسی های دنیا (عکس)
http://www.nazweb.ir/99946-the-worlds-most-exotic-wedding-photos.html
عکس های وحشتناک از مخدر کروکودیل ( 18+) · دو پسر خوش تیپی .... عجیب و غریب ترین عروسی های دنیا (عکس). مجموعه : عکس و مطالب .... از سراسر وب. بیشتر بخوانید.

زیباترین و عجیب ترین فروشگاه های اپل در سراسر دنیا - پایگاه خبری ...
http://www.caspianews.ir/%25DA%25AF%25D9%2588%25D9%2586%25D8%25A7%25DA%25AF%25D9%2588%25D9%25861/13843-%25D8%25B2%25DB%258C%25D8%25A8%25D8%25A7%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2588-%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2581%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25B4%25DA%25AF%25D8%25A7%25D9%2587-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25A7%25D9%25BE%25D9%2584-%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7.html
3 سپتامبر 2015 ... دستگیری عضو شورای شهر به دلیل استعمال مواد مخدر! راه آهن شمال کشور با ... زیباترین و عجیب ترین فروشگاه های اپل در سراسر دنیا. چاپ; پست الکترونیک ... مسائلی مانند فروشگاه های عجیب و جذاب اپل در سراسر دنیا. پایگاه خبری ...

عجیب ترین استعداد از سراسر جهان - انگلستان دارای ... - YouTube
https://www.youtube.com/watch%3Fv%3Dzoo7UasWTog
17 Aug 2014 - 10 min - Uploaded by Stanaringa Bogdan عجیب ترین استعداد از سراسر جهان - انگلستان دارای استعداد. ... یک مرد تا به تمام مخاطبان با حرکت های رقص خود و باور نکردنی (امریکا است استعدادهای ...

خوف ناک ترین مهاجرت دنیا! +عکس | تیتر دانلود
http://titdownload.ir/%25D8%25AE%25D9%2588%25D9%2581-%25D9%2586%25D8%25A7%25DA%25A9-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2585%25D9%2587%25D8%25A7%25D8%25AC%25D8%25B1%25D8%25AA-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7-%25D8%25B9%25DA%25A9%25D8%25B3/
عکس سگ، عکس های از بزرگ ترین سگ های دنیا، بزرگترین سگ جهان، عکسهای تاریخ ... مخدر "كروكودیل" گوشت انسان را می‌خورد +, عکس/ تلخ ترین تصویر سال دنیا را بهت زده ... دلایل رابطه جنسی دردناک, پدیده های بسیار عجیب و خارق العاده از سراسر جهان, ...

کشنده ترین مواد مخدر قانونی در دنیا!+نمودار - بازار خبر
http://bazarkhabar.ir/News.aspx%3FID%3D96609
8 مارس 2015 ... ... از این سوء استفاده ها قرار داده‌اند باز هم سالانه تعداد زیادی از افراد در سرتاسر دنیا قربانی این مواد می‌شوند. ... کشنده ترین مواد مخدر قانونی در دنیا!

عجیب ترین حراجی های گران قیمت دنیا+عکس - lilit
http://lilit.persianblog.ir/post/108/
9 مارس 2013 ... عجیب ترین حراجی های گران قیمت دنیا+عکس ... ماده مخدر شیشه 60 هزار دلاری ،‌مخدر مورد علاقه «صدام حسین» ... منصوری GT در گمرک آستارا عجیب ترین قوانین سرتاسر جهان معروف ترین دزدهای ناشی ایران(بسیار جالب) تصاویری از هتل ...

عکس: عجیب ترین جاسازی های مواد مخدر - سایت خبری و تحلیلی جنوب ایران
http://www.jonoubiran.com/view/11614/%25D8%25B9%25DA%25A9%25D8%25B3:-%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25AC%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D9%2585%25D9%2588%25D8%25A7%25D8%25AF-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1
3 آگوست 2014 ... عکس: عجیب ترین جاسازی های مواد مخدر. عکس: عجیب ترین ... هشدار تند رحمانی فضلی به معاونین عمرانی استانداری های سراسر کشور. اطلاعیه دفتر ...

عجیب ترین مسابقه های دنیا + عکس - شهرخبر
http://www.shahrekhabar.com/picnews/1440675720711163
27 آگوست 2015 ... سریع ترین و آسان ترین شیوه های کاهش استرس ... خبرگزاری میزان - مسابقه‌های عجیب بسیاری در سرتاسر جهان برگزار می‌شود. .... اتخاذ رویکرد پیشگیرانه در مهار و کنترل پدیده قاچاق مواد مخدر/ اجرای طرح‌های پاکسازی مناطق آلوده در دستور ...

گردن کلفت ترین مافیا های جهان – فهرست 9 مافیای بزرگ دنیا - اخبار ...
http://ir.sputniknews.com/persian.ruvr.ru/news/2014_05_17/272486290/
17 مه 2014 ... گردن کلفت ترین مافیا های جهان – فهرست 9 مافیای بزرگ دنیا ... در این میان می توان به معامله مواد مخدر، اسلحه، تجارت، فحشا و غیره اشاره نمود. ... لندن، فهرست گردن کلفت ترین و پرنفوذ ترین باندهای مافیایی را در سراسر جهان مرور می کند.

عجیب ترین لوازمی که از مسافران هواپیما کشف شده است+ویدیو - 10 فیل
http://10fil.com/2015/09/17/%25D8%25AA%25D9%2585%25D8%25A7%25D8%25B4%25D8%25A7-%25DA%25A9%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25AF-%25E2%2580%258B%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2584%25D9%2588%25D8%25A7%25D8%25B2%25D9%2585%25DB%258C-%25D9%2582%25D8%25A7%25DA%2586%25D8%25A7%25D9%2582/
17 سپتامبر 2015 ... ... لوازم عجیب کشف شده از چمدان های مسافران را در فرودگاه های مختلف دنیا نشان می دهد. ... با بازرسی دقیق وسایل این مسافر، علاوه بر گچ پا؛ مقدار زیادی مواد مخدر در .... عکس هایی که از سرتاسر کشورمان به دست ما رسیده است، فوق العاده اند.

صما | ساختمان و مسکن
http://samair.ir/
مدیریت یکپارچه شهری؛ میان‌برکاهش زمان صدور پروانه های ساختمانی · مدیریت یکپارچه شهری؛ ..... عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا! وسایل نقلیه سیمی! +عکس.

مجله گیزمیز
http://gizmiz.com/
مجله ای سرگرم کننده با موضوعات متنوع از سراسر اینترنت. ... آخرین مطالب و عکس های سایت مرگ غم انگیز کودک ۷ ماهه در شیرخوارگاه آمنه; مصرف مواد مخدر توسط کودکان سیستان و ... امید یعنی این / سلفی به این میگن / مدل ریش عجیب ... مردم دنیا، چطور خنده‌هایشان را تایپ می‌کنند؟ .... کانال گیزمیز ، محبوب ترین کانال تلگرام در ایران

خطرناک ترین و خشن‌ ترين گروه‌ های مافيايی جهان + تصاویر | ساتین
http://saten.ir/29127/%25D8%25AE%25D8%25B7%25D8%25B1%25D9%2586%25D8%25A7%25DA%25A9-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2588-%25D8%25AE%25D8%25B4%25D9%2586%25E2%2580%258C-%25D8%25AA%25D8%25B1%25D9%258A%25D9%2586-%25DA%25AF%25D8%25B1%25D9%2588%25D9%2587%25E2%2580%258C-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D9%2585%25D8%25A7%25D9%2581%25D9%258A/
21 جولای 2014 ... فهرست پرنفوذ ترين باندهاي مافيايي را در سراسر جهان مرور مي کند. در اينجا ما به ... از جمله فعاليت آنها مي توان به قاچاق مواد مخدر، قتل هاي سفارشي، اخاذي، قمار و دزدي اشاره کرد. 3 گروه .... وحشتناک‌ترین و عجیب ترین عکس‌های عروسی!

هتل های نمونه دنیا - عکس هایی دیدنی از عجیب ترین هتلهای دنیا
http://www.fastersearch.ir/sqcdcwsmtrnmnsvdmnvcvndnsdcacyrctdtsd.html
26 نوامبر 2015 ... برای اقامت در خیلی از این هتلها هزینه های گزافی نیز باید پرداخت اما گردشگران حاضرند در قبال این ... به 12 نمونه از این هتلهای جالب و جدید در سرتاسر ...

کشنده ترین سلاح های دنیا/ عکس ناسا از دریاچه ارومیه/ عجیب ترین هتل ها
http://ubia2news.rozblog.com/post/188/-%25DA%25A9%25D8%25B4%25D9%2586%25D8%25AF%25D9%2587-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25B3%25D9%2584%25D8%25A7%25D8%25AD-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7-%25D8%25B9%25DA%25A9%25D8%25B3-%25D9%2586%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25A7-%25D8%25A7%25D8%25B2-%25D8%25AF%25D8%25B1%25DB%258C%25D8%25A7%25DA%2586%25D9%2587-%25D8%25A7%25D8%25B1%25D9%2588%25D9%2585%25DB%258C%25D9%2587-%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2587%25D8%25AA%25D9%2584-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7.html
6 روز پیش ... عکس ناسا از دریاچه ارومیه/ عجیب ترین هتل های دنیا/ بلندترین دکل دنیا +تصاویر. ..... تصاویری از پل های شگفت انگیز از سراسر دنیا . ..... ميزان خطر مواد مخدر كمتر از سلاح كشنده نيست/ ضعف پایبندی به اصول اخلاقی منجر به افزایش ...

مرگبار‌ترین مخدر‌های دست‌ساز دنیا - عصر ایران
http://www.asriran.com/fa/news/260575/%25D9%2585%25D8%25B1%25DA%25AF%25D8%25A8%25D8%25A7%25D8%25B1%25E2%2580%258C%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1%25E2%2580%258C%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AF%25D8%25B3%25D8%25AA%25E2%2580%258C%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25B2-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7
2 مارس 2013 ... اینها مخدر‌های مرگباری هستند که هر روزه در سراسر جهان ده‌ها و صد‌ها انسان را به کام مرگ می‌کشانند، ... این گزارشی است از مرگبار‌ترین مخر‌های دست‌ساز دنیا.

معروف ترین مافیاهای جهان - روزنه
http://www.rozanehonline.com/%25D8%25AF%25D9%258A%25D8%25AF%25D9%2586%25D9%258A-%25D9%2588-%25D8%25AE%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25AF%25D9%2586%25D9%258A/%25D9%2585%25D8%25B9%25D8%25B1%25D9%2588%25D9%2581-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2585%25D8%25A7%25D9%2581%25DB%258C%25D8%25A7%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AC%25D9%2587%25D8%25A7%25D9%2586.html
در ادامه تعدادی از معروف ترین مافیاهای جهان راخواهید دید. ... جزو گروه های مافیایی در آلبانی بودند که در سال های 1980 جمعیت خود را به کشورهای ... گروه های مافیای مخدر در کلمبیا ... زشت ترین و عجیب ترین آسمانخراشهای جهان ... چشمان زیبا از سرتاسر دنیا

لادیز - عجیب ترین هتل های جهان + تصاویر
http://ladiez.ir/detail/News/2239/5
5 دسامبر 2015 ... در این گزارش تصاویری از عجیب ترین هتل های جهان که به تازگی در شبکه های اجتماعی منتشر ... در سراسر دنیا نقاط و مکان های بسیار زیبا و شگفت‌انگیزی وجود دارد که هر ساله ..... اتوبوس حمل مواد مخدر از زاهدان در گلوگاه نایین به دام افتاد.

بزرگترین قاچاقچی جهان، داعش را تهدید کرد! - پایش
http://payeshonline.com/news/23106/%25D8%25A8%25D8%25B2%25D8%25B1%25DA%25AF%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2582%25D8%25A7%25DA%2586%25D8%25A7%25D9%2582%25DA%2586%25DB%258C-%25D8%25AC%25D9%2587%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%258C-%25D8%25AF%25D8%25A7%25D8%25B9%25D8%25B4-%25D8%25B1%25D8%25A7-%25D8%25AA%25D9%2587%25D8%25AF%25DB%258C%25D8%25AF-%25DA%25A9%25D8%25B1%25D8%25AF!
13 دسامبر 2015 ... برخی رسانه ها نوشتند که شاهزاده سعودی، قرص های مخدر و روانگردان را برای گروه های .... عجیب ترین بینی دنیا زیر تیغ جراحان + تصویر ... پیش بینی کرده این گروه تروریستی به همین روال در سرتاسر دنیا قلمرو خود را گسترش خواهد داد ...

«گل» چطور معتاد می کند؟ / کروکودیل، نورجزک، ماشروم و ... مخدرهای جدید ...
http://www.khabaronline.ir/detail/386795/society/social-damage
24 نوامبر 2014 ... ماده مخدر گل، همان اندازه که اسم خوشایندی که دارد، یکی از خطرناک ترین مواد .... در دنیا مصرف میکنند از نوع ایندیکاست خالص است که سرتاسر ایران رو ...

جدیدترین وبهترین اتفاقات دنیا - اخبار : جدیدترین خبرها و رویداد های ...
http://www.fastresault.ir/nscmynmfqnrnmnsvdmdcnvdnscsdydrmctdaf.html
اتفاقی عجیب ... جدید ترین مطالب مطالب خواندنی و جالب. اخبار : جدیدترین خبرها و رویداد های مهم خبری در ایران و سراسر جهانزن 100 ساله ژاپنی رکورد دنیا را شکست+ عکس ...

فروشگاه های عجیب و جذاب اپل
http://salam98.ir/tag/%25D9%2581%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25B4%25DA%25AF%25D8%25A7%25D9%2587-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D9%2588-%25D8%25AC%25D8%25B0%25D8%25A7%25D8%25A8-%25D8%25A7%25D9%25BE%25D9%2584/
3 سپتامبر 2015 ... زیباترین و عجیب ترین فروشگاه های اپل در سراسر دنیا. مجموعه: اخبار گوناگون. اپل را معمولا بیش از همه با سیب گاز زده آن یا محصولات آن میشناسند.

باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر در ايلام دستگيری شدند - شبکه خبری پچ پچ
http://pechpech.net/news/27204/%25D8%25A8%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25AF-%25D8%25AE%25D8%25A7%25D9%2586%25D9%2588%25D8%25A7%25D8%25AF%25DA%25AF%25DB%258C-%25D9%2582%25D8%25A7%25DA%2586%25D8%25A7%25D9%2582-%25D9%2585%25D9%2588%25D8%25A7%25D8%25AF-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D8%25A7%25D9%258A%25D9%2584%25D8%25A7%25D9%2585-%25D8%25AF%25D8%25B3%25D8%25AA%25DA%25AF%25D9%258A%25D8%25B1%25DB%258C-%25D8%25B4%25D8%25AF%25D9%2586%25D8%25AF
3 روز پیش ... رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ایلام از دستگیری اعضای خانوادگی باند قاچاق مواد مخدر و کشف ۱۰ ... نقشه ای که نشان می دهد داعش در سراسر جهان در حال گسترش است ... زیباترین کتابخانه های دنیا با عجیب ترین طراحی ها + تصاویر ...

عجیبترین راه های درمان بیماری در دنیا+عکس - مشرق
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/107667/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25B1%25D8%25A7%25D9%2587-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AF%25D8%25B1%25D9%2585%25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25A8%25DB%258C%25D9%2585%25D8%25A7%25D8%25B1%25DB%258C-%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7%25D8%25B9%25DA%25A9%25D8%25B3
به گزارش گروه خواندنی های مشرق، در سراسر دنیا روش های برای درمان بیماری ها وجود دارد که برخی از آن ها واقعا عجیب هستند و در اینجا به برخی از این روش ها اشاره هایی داریم.

جدیدترین مواد مخدر دنیا
http://30ax.kianblog.com/tag-%25D8%25AC%25D8%25AF%25DB%258C%25D8%25AF%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2585%25D9%2588%25D8%25A7%25D8%25AF-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7.html
جدیدترین ماده مخدر روانگردان جهان چیست ؟25i-nbome جدیدترین ماده مخدر در جهان ماده 25i -nbome است ... ترین ماده مخدر در سراسر دنیا اعلام شده ... عجیب ترین مواد مخدر دنیا را .. . عجیب ترین مواد مخدر دنیا را بشناسید علف، قارچ، اشک، تسبیح و حالا گل. اگر سری در . ... مواد مخدر جدید و روانگردان های صنعتی و مواد مخدر گیاهی روانگردان جدید در دنیا.

گروه خبری گیلان آنلاین - عجیب ترین هتل های جهان +عکس
http://www.guilanbarkhat.ir/index.php%3Fmod%3Dcontent%26met%3Dcontent_more%26id%3D35261
5 دسامبر 2015 ... گیلان آنلاین: در این گزارش تصاویری از عجیب ترین هتل های جهان که به تازگی در شبکه های ... به گزارش گیلان آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در سراسر دنیا نقاط و مکان های بسیار زیبا و .... سوء‌استفاده از بانوان در حمل مواد مخدر.

عکس های جانسو در سریال از هم گسیخته | تاپ‌ناز - مهمترین اخبار ایران و ...
http://vista.ir/page/326823/%25D8%25B9%25DA%25A9%25D8%25B3-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AC%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D9%2588-%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D8%25B3%25D8%25B1%25DB%258C%25D8%25A7%25D9%2584-%25D8%25A7%25D8%25B2-%25D9%2587%25D9%2585-%25DA%25AF%25D8%25B3%25DB%258C%25D8%25AE%25D8%25AA%25D9%2587
عکس های جانسو در سریال از هم گسیخته همچنین: سریال از هم گسیخته خلاصه داستان قسمت آخر از هم گسیخته عکس های سریال از هم ... عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا!

عجیب ترین پیاده رو ها در سراسر جهان + تصاویر – جديدترين اخبار ايران ...
http://www.momtaznews.com/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%25BE%25DB%258C%25D8%25A7%25D8%25AF%25D9%2587-%25D8%25B1%25D9%2588-%25D9%2587%25D8%25A7-%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1-%25D8%25AC%25D9%2587%25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25AA%25D8%25B5%25D8%25A7/
عجیب ترین پیاده رو ها در سراسر جهان + تصاویر. به اشتراک بگذارید. بعضی از پیاده روها توسط شهرداری ها با روش های عجیبی طراحی و تزئین می شوند ولی کمتر مردم از ...

مواد روانگردان و توهم زا - اکستازی - ال اس دی - ترکیب کردن مواد مخدر | همراه
http://hamrah.co/%25D8%25B5%25D9%2581%25D8%25AD%25D8%25A7%25D8%25AA/%25D8%25B3%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25B1-%25D9%2585%25D9%2588%25D8%25A7%25D8%25AF-%25D8%25A7%25D8%25B9%25D8%25AA%25DB%258C%25D8%25A7%25D8%25AF-%25D8%25A2%25D9%2588%25D8%25B1-%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25DA%25AF%25D8%25B1%25D8%25AF%25D8%25A7%25D9%2586/
ماده مخدر اکستازی معمولا به شکل قرص های اکس یافت می شود، با این حال به روش های دیگری مانند تزریق کردن ... ال اس دی یکی از قوی ترین مواد شیمیایی روانگردان است.

احمقانه و مسخره ترین ازدواج این زن را ببینید | انسل |موزیک عکس فیلم ...
http://ansel.ir/2015/11/23/%25D8%25A7%25D8%25AD%25D9%2585%25D9%2582%25D8%25A7%25D9%2586%25D9%2587-%25D9%2588-%25D9%2585%25D8%25B3%25D8%25AE%25D8%25B1%25D9%2587-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25A7%25D8%25B2%25D8%25AF%25D9%2588%25D8%25A7%25D8%25AC-%25D8%25A7%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25B2%25D9%2586-%25D8%25B1%25D8%25A7-%25D8%25A8%25D8%25A8/
23 نوامبر 2015 ... هشدار:جدید و عجیب ترین ماده مخدر وارد شده به ایران ... جودی پس از بازدید از ده ها پل در سراسر جهان برای پروژه موسیقی اش تصمیم گرفت با این یکی ازدواج کند. ... عکس,نذر بسیار عجیب این زن در ظهر عاشورا عکس عکس،سرگرمی,مسخره و احمقانه ترین ... های دنیا مجله بی قرار,عکس زن کنار گالری عکس,آسا وبلاگ احمقانه ترین ...

پسر خاص ( کیان ریحانی ) - جالب ترین عکس های روز دنیا
http://kian-reyhani.blogfa.com/category/150
برچسب‌ها: عکس های دیدنی, عکس های روز دنیا, جالبترین عکس های دنیا, عکس, 2014 .... عکس های دیدنی روز, عکس های دیدنی, 2014, دیدنی ترین عکس ها, عکس هایی دیدنی از سرتاسر دنیا .... برچسب‌ها: آدم کراکی, کراک, مواد مخدر, 2014, عکس پای یک آدم کراکی ... برچسب‌ها: ماهی, عکس ماهی, 2013, عجیب ترین ماهی جهان, عکس عجیب ترین ماهی جهان

عجیبترین اسکناس های دنیا » اندیشکده اقتصاد و سیاست
http://blog.daneshnamah.net/278-strangest-currency-notes.html
پول کاغذی که به آن اسکناس گفته میشود، امروزه در تمامی کشورهای دنیا به نام ها و با طرح ... دهم میلادی در چین باب شد و کم کم به سراسر جهان گسترش یافت و جایگزین مبادله های کالا به ... در این گزارش به معرفی عجیبترین اسکناس های دنیا می پردازیم. .... دری ست و دیگر اهالی دنیا سرزمین مرا اغلب به نام سرزمین انتحارو انفجار ، کشت مواد مخدر ...

شکار لحظه های جالب از ستاره های هالیوود
http://www.rahta.com/idn/395426/%25D8%25B4%25DA%25A9%25D8%25A7%25D8%25B1_%25D9%2584%25D8%25AD%25D8%25B8%25D9%2587_%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C_%25D8%25AC%25D8%25A7%25D9%2584%25D8%25A8_%25D8%25A7%25D8%25B2_%25D8%25B3%25D8%25AA%25D8%25A7%25D8%25B1%25D9%2587_%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C_%25D9%2587%25D8%25A7%25D9%2584%25DB%258C%25D9%2588%25D9%2588%25D8%25AF
27 نوامبر 2015 ... گردآوری پورتال رهتا : برترین ها: ستاره های هالیوود همیشه هم در عکس ها زیبا و جذاب به نظر نمی رسند. اگر باور نمی .... عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا!

بهار نیوز - عجیب‌‌ترین رشته‌‌های دانشگاهی جهان!
http://baharnews.ir/news/28891/
21 ژانويه 2014 ... دانشگاه‌های مختلفی در دنیا وجود دارند که رشته‌های تحصیلی عجیب و غریبی را ... تاریخ، روابط بیمار، آشنا می‌شوند و از چگونگی خرید و فروش مواد مخدر در میان .... دانشگاه های معروف و زیادی در سراسر دنیا این رشته رو داره از جمله هاروارد و مک ...

- از بهشت صدساله ها و مرگبارترین مخدرهای دنیا تا مردانی که به زیبایی ...
http://qudsonline.ir/TextVersionDetail/139048
18 جولای 2013 ... قدیمی ترین قرآن جهان: قرآن به عنوان معجزه پیامبر اکرم شناخته می شود و از زمان او انسان ها توانستند بهترین .... عجیب‌ترین ورزش توپی دنیا ... اینها مخدر‌های مرگباری هستند که هر روزه در سراسر جهان ده‌ها و صد‌ها انسان را به کام مرگ می‌کشانند.

عجیب ترین رسم های ازدواج دنیا - تفریحی
http://tafrih.in/more/11682_19/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25B1%25D8%25B3%25D9%2585-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25A7%25D8%25B2%25D8%25AF%25D9%2588%25D8%25A7%25D8%25AC-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7.html
18 سپتامبر 2015 ... مجموعه : مطالب خواندنی و جالب عجیب ترین رسم های ازدواج دنیا مردم سراسر دنیا در ازدواج‌های خود آداب و رسوم بی‌شماری را رعایت می‌‌كنند كه ریشه در نسل‌ها دارند ...

عجیب ترین روش قاچاق مواد مخدر از فرودگاه - جاست فان
http://nuza.jusfun.in/pjus1822026_%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25B4-%25D9%2582%25D8%25A7%25DA%2586%25D8%25A7%25D9%2582-%25D9%2585%25D9%2588%25D8%25A7%25D8%25AF-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D8%25A7%25D8%25B2-%25D9%2581%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25AF%25DA%25AF%25D8%25A7%25D9%2587
عجیب ترین استعداد از سراسر جهان انگلستان دارای استعداد. روش عجیب ... جالب انگیز عکس جالب انگیز ترین ها جالب انگیز نیوز جالب انگیز ها جالب انگیز های دنیا .

GemNews - عجیب ترین کتابخانه های دنیا
http://mhdi8.finderpost.ir/blog/list/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8%2520%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586%2520%25DA%25A9%25D8%25AA%25D8%25A7%25D8%25A8%25D8%25AE%25D8%25A7%25D9%2586%25D9%2587%2520%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C%2520%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7%2520.html
عجيب ترين كتابخانه هاي جهانواژه «کتابخانه» شاید در ذهن اکثریت ما همان مفهوم سنتی را .... بخش «خدمات کتابخانه ای ایفلا برای کاربران ویژه» از کتابداران سراسر دنيا ...

گزارش جدید: 12 درصد جمعیت افغانستان معتاد اند | افغانستان | DW ...
http://www.dw.com/fa-af/%25DA%25AF%25D8%25B2%25D8%25A7%25D8%25B1%25D8%25B4-%25D8%25AC%25D8%25AF%25DB%258C%25D8%25AF-12-%25D8%25AF%25D8%25B1%25D8%25B5%25D8%25AF-%25D8%25AC%25D9%2585%25D8%25B9%25DB%258C%25D8%25AA-%25D8%25A7%25D9%2581%25D8%25BA%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25B3%25D8%25AA%25D8%25A7%25D9%2586-%25D9%2585%25D8%25B9%25D8%25AA%25D8%25A7%25D8%25AF-%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25AF/a-18904155
9 دسامبر 2015 ... سلامت عظیمی، وزیر مبارزه با مواد مخدر افغانستان روز چهارشنبه در یک کنفرانس ... این در حالی است که در سراسر افغانستان 123 مرکز تداوی معتادان وجود دارد که ناکافی است. ... آلبوم عکس: عجیب ترین مراکز ترک اعتیاد در جهان ... که چطور خودشان را سمزدایی کرده و با استفاده از طریقه های آنان اعتیادشان را ترک کنند.

عجیب ترین روش های ترک اعتیاد دنیا
http://www.dametjiz.com/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25B4-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DA%25A9-%25D8%25A7%25D8%25B9%25D8%25AA%25DB%258C%25D8%25A7%25D8%25AF-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7/
اعتیاد یکی از بزرگ ترین مشکلات جهان می باشد به همین دلیل در سراسر دنیا روش های ... باورنکردنی است در این مطلب با ما با عجیب ترین روش های ترک اعتیاد دنیا همراه شوید. ... که اعتیاد دارید، وارد جایی می شوید و به شما پیشنهاد مصرف مواد مخدر می شود.

پرنده خبری←Bird News - مطالب ابر مرگبارترین مخدرهای دنیا - صفحه اول
http://creationbird.mihanblog.com/post/tag/%25D9%2585%25D8%25B1%25DA%25AF%25D8%25A8%25D8%25A7%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586%2520%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C%2520%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7
از بهشت صدساله ها و مرگبارترین مخدرهای دنیا تا مردانی که به زیبایی بیشتر از زنان اهمیت می دهند! ترین‌های قرآنی دنیا .... عجیب‌ترین ورزش توپی دنیا فوتبال یکی از ...

خطرناک ترین و مرگبارترین ماده مخدر جهان (+عکس) - ایمپریا
http://imperia.ir/various/photo-gallery-1/gallery-picture-of-the-day/the-worlds-most-dangerous-and-deadliest-drug-photos
خطرناک ترین و مرگبارترین ماده مخدر جهان (+عکس) ... خطرناک ترین و مرگبارترین ماده مخدر جهان (+عکس) ... مرگبار‌ترین مخدر‌های دست‌ساز دنیا - عصر ایران.

گام های مرد آسمانی - مضحک‌ ترین فتوا های دنیا را بخوانید
http://game-marde-asemani.blogfa.com/post/86
گام های مرد آسمانی - مضحک‌ ترین فتوا های دنیا را بخوانید - - گام های مرد آسمانی. ... از جهان به نقل از «خبرگزاری دانشجو»، تبلیغات دین خود ساخته وهابیت در سراسر جهان در .... از اعضای هیئت افتاء کویت در یک فتوای عجیب اظهار داشت: زعفران مواد مخدر است و ...

عجیب و غریب‌ترین آداب و رسوم از سراسر دنیا - سه نشانه
http://www.3neshaneh.com/news/single/268357/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8%2520%25D9%2588%2520%25D8%25BA%25D8%25B1%25DB%258C%25D8%25A8%25E2%2580%258C%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586%2520%25D8%25A2%25D8%25AF%25D8%25A7%25D8%25A8%2520%25D9%2588%2520%25D8%25B1%25D8%25B3%25D9%2588%25D9%2585%2520%25D8%25A7%25D8%25B2%2520%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1%2520%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7
20 ژوئن 2015 ... عجیب و غریب‌ترین آداب و رسوم از سراسر دنیا ... سپس مورچه‌ها را در حالت خواب ناشی از مواد مخدر داخل یک دستکش بافته شده قرار می‌دهند. ... اما شاید یکی از عجیب‌ترین این آداب این باشد که عروس و داماد تا سه روز پس از مراسم عروسی نباید از حمام استفاده کنند. ... نیم صفحه اول روزنامه های سینمایی، فناوری، اقتصادی 6 خردادماه ...

zaum/fa_50K.txt at master · zacharydenton/zaum · GitHub
https://github.com/zacharydenton/zaum/blob/master/public/data/wordfreq/fa/fa_50K.txt
2 فوریه 2013 ... های 626112. آن 604659. مي 576096 .... ترین 35130. بررسي 35053 .... سراسر 21624. كسب 21614 ... دنیا 18543 ... مخدر 16811 ...... عجیب 2677.

5871884 و 4492573 در 3759482 به 2937785 از - People of Mozilla
http://people.mozilla.org/~jdaggett/tests/textdata/fa-opensubtitles-freq.txt
... 626112 های 604659 آن 576096 مي 574332 هاي 560797 شده 511217 خود 481011 برای ... علاوه 35197 دوشنبه 35130 ترین 35053 بررسي 35005 نيست 34812 میلیارد ... شرق 18635 حسن 18623 زيادي 18622 رساني 18573 درخواست 18543 دنیا 18504 ... 16821 جريان 16811 مخدر 16768 حسين 16763 تغيير 16698 شعر 16685 مطالعه ...

خوابگاه هجرت-تعاونی پدیده-مدرسه فوتبال امید مينودشت
http://www.omid-fc.com/
رئیس روابط عمومی ارتش در استان های مازندران و گلستان از آغاز ثبت نام دانشگاه ها .... دنیا پرداخته که در آن به دیدار پرسپولیس و استقلال به عنوان جذاب ترین دیدار. .... رزمی چندی پیش راهی شرق آسیا شده بودند به اتهام حمل مواد مخدر در این کشور آسیایی. ..... پرستاران جویای کار از سراسر کشور برای اعلام آمادگی خود جهت اشتغال ثبت نام کنند.

“ارتداد در محکمه اجتهاد” در شماره جدید مجله پنجره - وب سایت ظهور
http://zohur.net/1.htm
خانواده ها مراقب مخدر جدید “گل” باشند ..... این مساله منجر شد تا در نشست مدیر کل های احزاب مختلف سراسر کشور که هفته ...... فیلم “نابودی اسماگ” بر خلاف شروع نسبتا آرام خود، با توجه به اینکه پیش بینی می شود در سراسر دنیا نمایش خوبی داشته باشد ...... یکی از سخت‌ترین و شاید عجیب‌ترین کارهایی که یک سینمادوست و عاشق سینما، ...

دانلود رایگان با لینک مستقیم: آلپ گروه
http://axahang.alpgroup.ir/
تصاویر برای تبریک عجیب محسن افشانی به روحانی و اوباما + عکسگزارش تصاویر ...... معرفی جذاب ترین مردان سال ۲۰۱۵ +عکس · متنی از الناز شاکردوست که در ۷ ساعت ...... مسلمانان سراسر جهان در ماه رمضان به يک واحد مبدل ميشوند و همراه يکديگر به عبادت ...... ام / ورزش سه · 09:31 -وقتی فردوسی پور از دیدن تصاویر ستاره های فوتبال دنیا ...

با ما بروز باشید... اسپیناد
http://espinad.com/blog/yeanews
اخیرا تصویری از یک حیوان عجیب در ریف حلب منتشر شده است که گمان می رود گورکن ... وبلاگ ' کامنت های آرژانتینی ها درباره بازی ایران ' به صورت خودکار از وبلاگهای ...... ایرانی اعلام شده، به دلیل انتقال ماده مخدر حشیش به اعدام محکوم شده بود و حکم اعدام وی ...... وبلاگ ' خلاقیت داعش در جذب زنان از سراسر دنیا ' به صورت خودکار از وبلاگهای ...

مجله تصویری تاپ ناپ | عجیب ترین و جالبترین خبر های تصویری ...
http://topnop.ir/
تاپ ناپ - جدیدترین ، عجیب ترین ، جالب ترین و زیبا ترین عکسهای سراسر وب ... نام اختصاری 1010 اشکال دیدنی و خارق العاده ای روی دیوار های شهر های مختلف دنیا میکشد. ... خودرو عادی است توانستند بیش از 200 کیلوگرم مواد مخدر جاسازی شده کشف کنند ...

دانلود کلیپ و عکس جالب
http://www.king98.ir/
عکس های بازیگران | حوادث | خبر جالب | فال,دانلود کلیپ و عکس جالب. ... پسربچه 3 ساله‌ قربانی فروش مواد مخدر شد +تصاویر. .... عرضه ایمن ترین گوشی دنیا به قیمت و زمان و تصاویری از له شدن ماشین عروس و. ...... اضافه کنم که کمپین روبان صورتی در تمام دنیا وجود دارد و برنامه ها و سمینارهایی را در سراسر جهان برگزار می کند و شنیده ام تنها ...

عجیب ترین مسابقه های دنیا + عکس - پایگاه خبری بصیر
http://www.basirnews.ir/1394/06/04/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2585%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25A8%25D9%2582%25D9%2587-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7-%25D8%25B9%25DA%25A9%25D8%25B3/
26 آگوست 2015 ... مسابقه‌های عجیب بسیاری در سرتاسر جهان برگزار می‌شود. برخی آن‌ها ریشه در قرن‌های گذشته دارند و تا به امروز ادامه یافته‌اند. اما برخی دیگر٬ در هزاره جدید ...

جدیدترین مواد مخدر دنیا | jeyranvid
http://jeyranvid.marsdownload.ir/%25D8%25AC%25D8%25AF%25DB%258C%25D8%25AF%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2585%25D9%2588%25D8%25A7%25D8%25AF-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7.html
کروکودیل جدیدترین ماده مخدر ... مواد مخدر ... مرگبار‌ترین مخدر‌های دنیا ... ... اما این مواد مخدر با‌وجود ... ترین ماده مخدر در سراسر دنیا اعلام شده ... عجیب ترین مواد مخدر دنیا را ... عجیب ترین مواد مخدر دنیا را بشناسید علف، قارچ، اشک، تسبیح و حالا گل. اگر سری در ...

عجیب و غریب ترین اعتیاد هالیوودی ها : مجله بی قرار
http://turbo.biqarar.com/1394/07/26/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D9%2588-%25D8%25BA%25D8%25B1%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25A7%25D8%25B9%25D8%25AA%25DB%258C%25D8%25A7%25D8%25AF-%25D9%2587%25D8%25A7%25D9%2584%25DB%258C%25D9%2588%25D9%2588%25D8%25AF%25DB%258C-%25D9%2587%25D8%25A7/
18 ا کتبر 2015 ... نگاهی به عجیب و غریب ترین شغل های دنیا ! .... اعتیاد و مواد مخدر; – بارداری و زایمان; – بهداشت و سلامت زنان; – رژیم و تغذیه … .... سراسر دنیا هستند.

عجیب ترین و شگفت انگیز ترین آزمایشات دنیا - نادر محمدی
http://sizarta.miyanali.com/47/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8_%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586_%25D9%2588_%25D8%25B4%25DA%25AF%25D9%2581%25D8%25AA_%25D8%25A7%25D9%2586%25DA%25AF%25DB%258C%25D8%25B2_%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586_%25D8%25A2%25D8%25B2%25D9%2585%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25B4%25D8%25A7%25D8%25AA_%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7
9 جولای 2012 ... عجیب ترین و شگفت انگیز ترین آزمایشات دنیا - نادر محمدی. ... این دستگاه می توانست درست مانند ریه و قلب عمل کرده و خون را به سراسر بدن پمپ کند. ... آلدینی گالوینی » یکی از افرادی است که به خاطر انجام آزمایش های عجیب و غریب خود .... رفتارهای حیوانات بود ، در سال 1962 تصمیم گرفت تا 297 میلی گرم از ماده مخدر ال ...

hamrahema | Just another WordPress.com site
https://hamrahema.wordpress.com/
13 آگوست 2014 ... رادیو و تلویزیون و روزنامه های داخل و خارج ایران . .... مضحک ‌ترین فتواهای دنیا:شنیدن قرآن کریم در زمان رانندگی و در محل کار · نقدی: نابودی اسرائیل ...

سلامت فارس - عجیب ترین فتواهای دنیا
http://www.farssalamat.ir/post/1254
خبرگزاری دانشجو: تبلیغات دین خود ساخته وهابیت در سراسر جهان در حال .... یکی از اعضای هیئت افتاء کویت در یک فتوای عجیب اظهار داشت: زعفران مواد مخدر است و ...

مضحک ترین فتواهای دنیا - خبرگزاری صدای افغان(آوا)
http://www.avapress.com/vdca06n0.49n6m15kk4.wml
بچه دار شدن از راه دور: برخی علمای وهابیت به ارائه فتواهای عجیب شهره هستند اما اخیرا ... حلال بودن فلم های مستهجن؛ 'عیسی بن صالح' مفتی سر شناس وهابی در جدید ترین فتوای خود ... یکی از اعضای هیئت افتاء کویت در یک فتوای عجیب اظهار داشت: زعفران مواد مخدر است و ... به امید روزی که سراسر جهان از مذاهب ساختگی چون وهابیت، بهائیت و.

بیشعورترین گربه های دنیا از دست ندین
http://parkweb.ir/%25D8%25A8%25DB%258C%25D8%25B4%25D8%25B9%25D9%2588%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25DA%25AF%25D8%25B1%25D8%25A8%25D9%2587-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7-%25D8%25A7%25D8%25B2-%25D8%25AF%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2586%25D8%25AF%25DB%258C%25D9%2586/
2 مارس 2014 ... صحنه های فوق العاده دیدنی و بسیار جالب از سرتاسر دنیا از دست ندین های از ... اخبار متفرقه و جالب; عکسهای عجیب و غریب ترین های دنیا (از دست ندین) ...

عجیب ترین نوشیدنی های دنیا +عکس
http://www.yordfun.ir/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D9%2586%25D9%2588%25D8%25B4%25DB%258C%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7-%25D8%25B9%25DA%25A9%25D8%25B3/64155.html
تاثیر مواد مخدر بر افراد (عکس) ... به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، همه مردم دنیا روزانه نوشیدنی های مختلفی را استفاده می کنند اما ... درست کردن چای در کنار مدفوع پاندا یکی از عجیب ترین و چندش ترین نوشیدنی های دنیاست اما ... از سراسر وب.

نسخه چاپی - فردا
http://www.fardanews.com/fa/print/438122
23 آگوست 2015 ... تفریحات عجیب و خطرناک جوانان پولدار عرب +تصاویر و فیلم ... شاهد ابداع تفریحات زیبا و مهیجی در سراسر دنیا هستیم که البته تکنولوژی نیز در ... خود را مشغول مى كنند و به راههاى زيانبار: چون الكل و مواد مخدر كشانده مى شوند. ... که سریع ترین دونده روی زمین و یکی از سریعترین گونه ‌های پرندگان شکاری در آسمان هستند.

زد تی‌‌ ای ارزان ترین گوشی دنیا با اسکنر اثر انگشت را معرفی کرد
http://feedgah.ir/item/9/202571/%25D8%25B2%25D8%25AF-%25D8%25AA%25DB%258C-%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25A7%25D8%25B1%25D8%25B2%25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25DA%25AF%25D9%2588%25D8%25B4%25DB%258C-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D8%25A7%25D8%25B3%25DA%25A9%25D9%2586%25D8%25B1-%25D8%25A7/
4 دسامبر 2015 ... در این گزارش تصاویری از عجیب ترین هتل های جهان که به تازگی در شبکه ... به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ در سراسر دنیا نقاط و مکان های بسیار زیبا و .... به گفته ی کارشناس مواد مخدر، سادگی مصرف مواد صنعتی، در دسترس بودن و ...

هومن خلعتبری هفتمین شوهر گوگوش - علم و دانش - nicita.ir
http://elmi.nicita.ir/p/c16c930cc7d72060e0b86e3dcbda113408
(فقط بخند) جدیدترین سری طنز نوشته های خنده دار خنده دار و عجیب ترین شغل ها در ... درگذشت از سراسر وببیشتر بخوانید این زن با کار عجیبش احمق ترین زن دنیا شد!

جالب ترین های افغانستان و جهان - عکسهای جالب از سراسر دنیا
http://news-afghanistan.blogfa.com/category/15
25 دسامبر 2013 ... به گزارش سایت تابناک: عکاسی خبری یکی از دشوارترین شغلهایی است که عکاسان در سراسر جهان به دلایل مختلف در ثبت آنها با مشکلات فراوانی ...

عجیب ترین استعداد از سراسر جهان - انگلستان دارای ... - Mobe Share
http://www.mobeshare.com/watch/zoo7UasWTog/-.html
عجیب ترین استعداد از سراسر جهان - انگلستان دارای استعداد. ... 1 year ago. by Stanaringa Bogdan 1 year ago. +P +W عجیب ترین روش قاچاق مواد مخدر از فرودگاه ... swiss 3 years ago. +P +W خنده دار ترین خنده دنیا | کلیپ های جالب و خنده دار ایرانی ...

عجیب ترین حلقه ازدواج دنیا را ببینید · پاتوق-90،آهنگ جدید،حوادث ...
http://patogh-90.ir/2015/11/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25AD%25D9%2584%25D9%2582%25D9%2587-%25D8%25A7%25D8%25B2%25D8%25AF%25D9%2588%25D8%25A7%25D8%25AC-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7-%25D8%25B1%25D8%25A7-%25D8%25A8%25D8%25A8%25DB%258C%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25AF/
5 نوامبر 2015 ... عجیب ترین حلقه ازدواج دنیا را ببینید. حلقه، مهم‌ترین نشانه در ازدواج است. در میان رسوم ازدواج در سراسر دنیا، تنها اشتراک، حلقه دست کردن زوج‌هاست.

عجیب ترین فــــــتــــــواهــــــای دنیا ; " استفاده از کمربند ...
http://43sat98.in/archive/index.php/t-279833.html
25 جولای 2013 ... [بایگانی] عجیب ترین فــــــتــــــواهــــــای دنیا ; " استفاده از کمربند ایمنی و كيسه هوا حرام است! ... خبرگزاری دانشجو: تبلیغات دین خود ساخته وهابیت در سراسر جهان در حال .... در یک فتوای عجیب اظهار داشت: زعفران مواد مخدر است و خوردنش جایز نیست و ... نمونه وطنی ،،از این بدتر هاشم می تونید تو سایت های آقایون پیدا کنید

گالری عكس های گوناگون [بایگانی] - صفحه 12 - انجمن مرجع و تخصصي ...
http://forum.parsigold.com/archive/index.php/f-72-p-12.html
عکسهای تکان دهنده دختری که 6 سال مواد مخدر مصرف کرده; محل عبادت آیت الله بهجت ... کفش های جالب; حکایت بچه‌های بالا و پایین شهر; غذاهای دانشگاههای سراسر دنیا; عکس های دیدنی ... جشنواره عجیب ترین ریش و سیبیل های دنیا; زنان لب بشقابی در اتیوپی ...

فرهنگسازان کوثر - مضحک‌ ترین فتوا های دنیا را بخوانید
http://farhangsazankosar.blogfa.com/post/111
فرهنگسازان کوثر - مضحک‌ ترین فتوا های دنیا را بخوانید - وبلاگی فرهنگی اجتماعی برای ... از اعضای هیئت افتاء کویت در یک فتوای عجیب اظهار داشت: زعفران مواد مخدر است و خوردنش ... به امید روزی که سراسر جهان از مذاهب ساختگی چون وهابیت، بهائیت و.

عجیب و غریب‌ترین آداب و رسوم از سراسر دنیا - ارگ نیوز
http://www.argnews.ir/%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25D9%2588-%25D8%25BA%25D8%25B1%25DB%258C%25D8%25A8%25E2%2580%258C%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25A2%25D8%25AF%25D8%25A7%25D8%25A8-%25D9%2588-%25D8%25B1%25D8%25B3%25D9%2588%25D9%2585-%25D8%25A7%25D8%25B2-%25D8%25B3%25D8%25B1%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25B1-%25D8%25AF/%3Fprint%3Dpdf
ﺑﻪ ﻧﻘﻞ از اﯾﺴﻨﺎ، ﻣﺬاﻫﺐ و ﻓﺮﻫﻨ ﻫﺎی ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن در ﺳﺮاﺳﺮ ﺟﻬﺎن ﺑﻪ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﺗﻮﻟﺪ، ارگ ﻧﯿﻮز ﺑﻪ ﮔﺰارش. ازدواج، رﺳﯿﺪن ﺑﻪ ﺑﻠﻮغ، ... ﻣﻮرﭼﻪﻫﺎ ﭘﺲ از ﺟﻤﻊآوری ﺑﺎ ﻧﻮﻋ ﻣﺎده ﻣﺨﺪر ﮔﯿﺎﻫ ﺑﻪ ﺧﻮاب ﻣ روﻧﺪ. ﺳﭙﺲ ﻣﻮرﭼﻪﻫﺎ را در ... اﻣﺎ ﺷﺎﯾﺪ ﯾ از ﻋﺠﯿﺐﺗﺮﯾﻦ اﯾﻦ آداب اﯾﻦ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻋﺮوس و داﻣﺎد ﺗﺎ ﺳﻪ روز ﭘﺲ از. ﻣﺮاﺳﻢ ﻋﺮوﺳ ﻧﺒﺎﯾﺪ از ...

محدودیت های عجیب در کشورهای مختلف دنیا - مجله اینترنتی دلگرم
http://www.delgarm.com/lifestyle/fashion-and-fashion/129429-%25D9%2585%25D8%25AD%25D8%25AF%25D9%2588%25D8%25AF%25DB%258C%25D8%25AA-%25D8%25B9%25D8%25AC%25DB%258C%25D8%25A8-%25DA%25A9%25D8%25B4%25D9%2588%25D8%25B1%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AA%25D9%2584%25D9%2581-%25D8%25AF%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25A7
20 فوریه 2015 ... محدودیت های عجیب در کشورهای مختلف دنیا - هفته نامه تماشاگران امروز: حرف از سلاح سرد یا ... هفته نامه تماشاگران امروز: حرف از سلاح سرد یا مواد مخدر نیست؛ خوراکی هایی که در هر ... بهترین مراکز خرید در سراسر دنیا · سفری یک روزه به نگین البرز · عجیب ترین شهرهای دنیا ... مهم ترین عناوین روزنامه های کشور | 23 آبان 1394 ...

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 173
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 30
 • باردید دیروز : 13
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 30
 • بازدید ماه : 349
 • بازدید سال : 8,012
 • بازدید کلی : 43,100