close
تبلیغات در اینترنت
آزارجنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا
loading...

عکس بازیگران

خبرگزاری ایرنا: ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک 6 ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت.شبکه خبر 'ای.بی.سی' استرالیا روز پنجشنبه از آغاز تحقیقات توسط پلیس 'نائورو' در مورد پرونده آزار جنسی یک دختر بچه شش ساله ایرانی در بازداشتگاه پناهجویان در این جزیره خبر داد.شرایط غیراستاندارد بازداشتگاه 600 نفره نائورو، مشکلات ناشی از نگهبانان و آزارهای جنسی زنان و کودکان مهاجر طی چند سال گذشته با انتقادهای شدید روبرو شده است، اما استرالیا همچنان به سیاست خود برای…

آزارجنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا

گوگولی بازدید : 35 جمعه 18 دي 1394 نظرات ()
خبرگزاری ایرنا: ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک 6 ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت.

شبکه خبر 'ای.بی.سی' استرالیا روز پنجشنبه از آغاز تحقیقات توسط پلیس 'نائورو' در مورد پرونده آزار جنسی یک دختر بچه شش ساله ایرانی در بازداشتگاه پناهجویان در این جزیره خبر داد.

شرایط غیراستاندارد بازداشتگاه 600 نفره نائورو، مشکلات ناشی از نگهبانان و آزارهای جنسی زنان و کودکان مهاجر طی چند سال گذشته با انتقادهای شدید روبرو شده است، اما استرالیا همچنان به سیاست خود برای مقابله با پناهجویان و انتقال آنها به اماکنی خارج از این کشور ادامه می دهد.

این شرایط باعث شد 'بان کی مون' دبیر کل سازمان ملل نیز در دیدار اخیر خود با نخست وزیر استرالیا خواستار بازنگری در امنیت مرزی و شرایط بازداشتگاه های نگهداری پناهجویان شود.

دولت استرالیا صدها تجاوز و آزار جنسی از جمله آزار جنسی کودکان را در این بازداشتگاه ها ثبت کرده است. حدود 100 کودک به تنهایی در اردوگاه غیراستاندارد جزیره نائورو نگهداری می شوند.

انسان های سودجو طی سال های گذشته با سیاه نمایی های غرب، جوانان ایرانی را اغفال کرده و با بهشت نمایی کشورهایی مانند استرالیا آنان را در دام انداخته و تلاش کردند این قشر را به صورت غیرقانونی به این کشورها منتقل کنند که براساس قانون های سختگیرانه کانبرا با مشکلات زیادی روبرو شده اند.

شبکه خبری 'ای.بی.سی' استرالیا روز پنجشنبه اعلام کرد اکنون مشخص شده است یک دختر بچه شش ساله ایرانی توسط یک پناهجوی دیگر در نائورو مورد آزار جنسی قرار گرفته و متهم پس از این اقدام متواری شده است.

والدین این کودک شش ساله، ساعت هشت شب متوجه غیب فرزند خود می شوند و پس از جستجو وی را با یک مرد مهاجر دیگر پیدا می کنند و پس از مجادله این فرد با موتورسیکلت از محل متواری می شود.

این اتفاق 29 دسامبر (هشتم دیماه) رخ داد و باعث ایجاد نگرانی و وحشت در بین جامعه پناهجویان در نائورو شده است.

این دختر بچه را پس از یافتن با این مرد پناهجو، به بیمارستان انتقال داده اند و یک روز پس از آن نیز این فرد دستگیر شد، اما یک روز پس از دستگیری، آزاد شد.

'ای.بی.سی' اعلام کرد پلیس نائورو با توجیهات گوناگونی که نشان می دهد قوانین در مورد پناهجویان به گونه ای دیگر است و با سایر مردم فرق می کند، از پاسخگویی به پدر این دختر که خواستار بازداشت این مرد و رسیدگی به پرونده وی در دادگاه شده بود، امتناع کرده است.

پدر این دختر بچه شش ساله مقامات نائورو را به انجام ندادن اقدام مناسب و کافی متهم کرده است.

این دختر به همراه والدینش حدود دو سال را در بازداشتگاه های جزیره کریسمس و نائور گذرانده است.

براساس این گزارش، با وجود مستندات فراوانی که نشان دهنده سوء استفاده از کودکان در نائورو است، تاکنون هیج فردی به دلیل چنین جرائمی متهم و یا محکوم نشده است.

استرالیا در تلاش است مهاجران غیرقانونی را به اجبار به کشور خود بازگرداند و یا به کشور سوم منتقل کند، اما ایران تاکید دارد این افراد به طور قانونی ایران را ترک کرده اند و بازگشت آن ها نیز باید داوطلبانه باشد.

'عبدالحسین وهاجی' سفیر جمهوری اسلامی ایران در استرالیا معتقد است مهاجرت های بدون مطالعه گروهی از ایرانیان به خارج، پیامدهای خوبی برای خود آنها به همراه نداشته است.

براساس آمار دولت استرالیا، بیش از 19 هزار مهاجری که برای سفر و گرفتن اقامت در استرالیا تلاش کردند ایرانی بودند و بسیاری از آنها با نابودکردن اسناد سفر خود و ارائه پول به قاچاقچیان انسان از اندونزی راهی استرالیا شدند.ایرنا - تعرض به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا
12 ساعت قبل ... کوالالامپور – ایرنا – ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک 6 ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار ...

آزار جنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا - ایران پرس نیوز
آزار جنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا. به گزارش ایرنا، شبکه خبر 'ای.بی.سی' استرالیا روز پنجشنبه از آغاز تحقیقات توسط پلیس 'نائورو' در مورد پرونده آزار ...

دولت بهار:تعرض به كودك پناهجوي ايراني در استراليا
8 ساعت قبل ... دولت بهار: ارزش هاي انساني بار ديگر در بازداشتگاه هاي پناهجويان استراليا قرباني شد و يك كودك ۶ ساله ايراني مورد آزار جنسي قرار گرفت.

آزارجنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا | مجله اینترنتی تو ...
9 ساعت قبل ... خبرگزاری ایرنا: ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک ۶ ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت.

تجاوز به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا - گالری عکس
11 ساعت قبل ... خبرگزاری ایرنا: ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک ۶ ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت.

هم اندیشی - تعرض به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا
11 ساعت قبل ... ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک ۶ ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت.

آزار جنسی به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا | فيدگاه - آخرين اخبار ...
پرتال اجتماعی واکنش:ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک ۶ ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت.شبکه خبر 'ای.

آزار جنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا - خبر پو
آزار جنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالی-روز نو|خبرپو, مرجع اخبار و نيازهای اینترنتی.

آزارجنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا - تیتر24 - Titr24
1 ساعت قبل ... خبرگزاری ایرنا: ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک 6 ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت.

تعرض به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا | شِیر نیوز | ShareNews
11 ساعت قبل ... دولت استرالیا صدها تجاوز و آزار جنسی از جمله آزار جنسی کودکان را در این ... بچه شش ساله ایرانی توسط یک پناهجوی دیگر در نائورو مورد آزار جنسی قرار ...

آزارجنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا - خبرده - نصربلاگ
10 ساعت قبل ... ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک 6 ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت. شبکه خبر 'ای.بی.

آزار جنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا :: بهار نیوز - پژواک
1 ساعت قبل ... شبکه خبر ای.بی.سی استرالیا روز پنجشنبه از آغاز تحقیقات توسط پلیس 'نائورو' در مورد پرونده آزار جنسی یک دختر بچه شش ساله ایرانی در ...

تعرض به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا - اقتصادبان
11 ساعت قبل ... ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک 6 ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت. به گزارش ایرنا، ...

یوز - آخرین اخبار کودک پناهجوی ایرانی استرالیا
تعرض به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا. ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک 6 ساله ایرانی مورد ازار جنسی قرار ...

تعرض به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا - آفتاب دنا
11 ساعت قبل ... ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک 6 ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت. به گزارش ایرنا، ...

آزار جنسی به کودک 6 ساله ایرانی در استرالیا ظهر پنجشنبه 17 دی 94 ...
10 ساعت قبل ... ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و کودک 6 ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت. منبع باشگاه خبرنگاران ...

تعرض به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا | فرا پرس
10 ساعت قبل ... ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک 6 ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت.

تجاوز به کودک ایرانی در کمپ پناهندگان استرالیا | بادبادک
3 ساعت قبل ... بنا بر اخبار اعلام شده، در بازداشت‌گاهی مربوط به پناهجویان در استرالیا، یک کودک ۶ ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

جنجال تعرض جنسی به دختر بچه ایرانی مهاجر در استرالیا
3 ساعت قبل ... ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک ۶ ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت.شبکه خبر 'ای.بی.

آزار جنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا | نوین وب سایت
4 ساعت قبل ... سی استرالیا روز پنجشنبه از آغاز تحقیقات توسط پلیس 'نائورو' در مورد پرونده آزار جنسی یک دختر بچه شش ساله ایرانی در بازداشتگاه پناهجویان در ...

کودکان در مراکز پناهجویان استرالیا در معرض آزار ... - ایرانیان انگلستان
24 فوریه 2015 ... گزارش کمیسیون حقوق بشر استرالیا شامل نقاشی‌های غم انگیز کودکان در مراکز پناهجویان استمعمولا پناهجویان قایق سوار که اکثر آنان از ایران، ...

آزار جنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا - شبکه خبری پارسی
به گزارش ایرنا، شبکه خبر 'ای.بی.سی' استرالیا روز پنجشنبه از آغاز تحقیقات توسط پلیس 'نائورو' در مورد پرونده آزار جنسی یک دختر بچه شش ساله ایرانی در ...

تعرض به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا - جهان نيوز - ست فا وب
11 ساعت قبل ... به گزارش جهان به نقل از ایرنا، شبکه خبر 'ای.بی.سی' استرالیا روز پنجشنبه از آغاز تحقیقات توسط پلیس 'نائورو' در مورد پرونده آزار جنسی یک دختر ...

تعرض به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا · پاتوق-90،آهنگ جدید،حوادث ...
7 ساعت قبل ... سی' استرالیا روز پنجشنبه از آغاز تحقیقات توسط پلیس 'نائورو' در مورد پرونده آزار جنسی یک دختر بچه شش ساله ایرانی در بازداشتگاه پناهجویان در ...

تعرض به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا - جهان نیوز - سرخط
10 ساعت قبل ... ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک ۶ ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت.

آزار جنسی به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا - kodoom.com - Kodoom
2 روز پیش ... ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک ۶ ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت. به گزارش ایرنا، ...

ArtOnlines - آزارجنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا
ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک 6 ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت. متن کامل خبر. تعداد بازدید :

آزار جنسی کودکان پناهجو در استرالیا - بولتن نیوز
25 فوریه 2015 ... گروه بین الملل، بحث بر سر آزار جنسی کودکان در بازداشتگاه های ... تعدادی از ایرانیان پناهجو نیز در بازداشتگاه های پاپوا گینه نو نگهداری می شوند.

آزار جنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا | آذر نیوز آنلاین
4 ساعت قبل ... گروه حوادث: ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک 6 ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت.

تجاوز به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا | خبرخوان ایران
5 ساعت قبل ... سی' استرالیا روز پنجشنبه از آغاز تحقیقات توسط پلیس 'نائورو' در مورد پرونده آزار جنسی یک دختر بچه شش ساله ایرانی در بازداشتگاه پناهجویان در ...

تعرض به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا | پورتال خبری ئاگرین
11 ساعت قبل ... ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک 6 ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت. به گزارش ایرنا، ...

ریاض: درباره آنچه ایران گفته تحقیق می‌کنیم - پایگاه خبری توفارقان
5 ساعت قبل ... به نقل از فارس؛ در پی اعلام اینکه عربستان سفارت ایران در صنعاء را مورد هدف ... آزار جنسی به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا · عربستان پیشنهاد ...

گزارشی ازقتل یک پناهجوی ایرانی در استرالیا + تصاویر - نیک صالحی
26 فوریه 2014 ... طی این ناآرامی ها یک پناهجوی ۲۴ ساله ی کرد ایرانی بانام رضا براتی در اثر ضربه شدید وارده به مغز کشته و ۷۷ ... آزار جنسی کودک ایرانی در استرالیا!

تعرض به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا - اخبار خبرگزاری‌ها و ...
9 ساعت قبل ... دولت استرالیا صدها تجاوز و آزار جنسی از جمله آزار جنسی کودکان را در این ... بچه شش ساله ایرانی توسط یک پناهجوی دیگر در نائورو مورد آزار جنسی قرار ...

جنجال در استرالیا بر سر گزارش آزار جنسی در یکی از اردوگاه پناهجویان
25 Feb 2015 - 2 min - Uploaded by BBC Persian ... نخست وزیر استرالیا، گزارش آزار جنسی پناهجویان و کودکان در اردوگاه‌های ساحلی این کشور ... پخش زنده برنامه‌هاى بى‌بى‌سى فارسى by BBC Persian.

آزار جنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا - سایت تحلیلی ایران ...
7 ساعت قبل ... آزار جنسی کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا. به گزارش ایرنا، شبکه خبر ای.بی.سی استرالیا روز پنجشنبه از آغاز تحقیقات توسط پلیس نائورو در ...

ALL-BLOG.IR | تعرض به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا
10 ساعت قبل ... پشتیبان رایگان وبلاگ های ایرانی - این دختر بچه را پس از یافتن با این ... دولت استرالیا صدها تجاوز و آزار جنسی از جمله آزار جنسی کودکان را در این ...

آخرین اخبار استرالیا - 1 - ویکی پی جی
ارزش های انسانی بار دیگر در بازداشتگاه های پناهجویان استرالیا قربانی شد و یک کودک ۶ ساله ایرانی مورد آزار جنسی قرار گرفت.به گزارش ایرنا، شبکه خبر 'ای.بی.

بالاترین: استرالیا: ۴۴ مورد آزار جنسی نسبت به کودکان در اردوگاه های ...
28 فوریه 2015 ... استرالیا: ۴۴ مورد آزار جنسی نسبت به کودکان در اردوگاه های پناهندگی ... ۲۴ مشخصات پناهجوی ایرانی کشته شده در کمپ پناهندگی استرالیا (حدود ۱ سال ...

اسایش چت |
آزار جنسی به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا. شبکه خبر 'ای.بی.سی' استرالیا روز پنجشنبه از آغاز تحقیقات توسط ... ادامه مطلب ». به اشتراک بزارید!

آزار جنسی کودکان پناهجو در استرالیا - خبر و تفسیر برون مرزی
25 فوریه 2015 ... انتشار گزارش کمیسیون حقوق بشر استرالیا در خصوص آزار جنسی کودکان پناهجو به این کشور با عنوان «کودکان فراموش شده» با واکنش هایی در داخل و ...

شیدایی چت |
آزار جنسی به کودک پناهجوی ایرانی در استرالیا ... سی' استرالیا روز پنجشنبه از آغاز تحقیقات توسط پلیس 'نائورو' در مورد پرونده آزار جنسی یک دختر بچه شش ساله ...

داستان غم انگیز تجاوز به کودکان در اردوگاه پناهجویان استرالیا
24 فوریه 2015 ... دولت استرالیا وجود آزار و تعدی جنسی به کودکان در اردوگاه های مهاجران را ... است که هنوز نمی‌تواند از موارد آزار جنسی و شمار کودکان قربانی آنها آمار دقیقی ارائه بدهد. ... حمله پلیس استرالیا به پناهجویان ایرانی در جزیره مانوس تکذیب شد/ ادامه ...

ایسنا - تعرض به کودکان در مراکز پناهجویانِ استرالیا
24 فوریه 2015 ... مقامات استرالیا در حال بررسی 44 مورد تعرض و آزار جنسیِ پناهجویان در ... ایران (ایسنا )، «کن دوگلاس» از مقامات وزارت مهاجرت استرالیا در گزارشی به کمیته ... هنوز نمی‌توان از موارد آزار جنسی و شمار کودکان قربانی آن، آمار دقیقی ارائه داد.

کیهان دانمارک: استرالیا/پناهجویان؛ آزار جنسی کودک 5 ساله ایرانی
28 مه 2015 ... يك خانواده ايراني با اتهام غفلت از وضعيت دختر پنج ساله خود كه مورد آزار جنسي قرار گرفته و منجر به بيماري ها روحي و اختلالات رواني وي شده است، از ...

پناهجوی ساله | nashr
تجاوز به یک دختر ۲۳ ساله پناهجوی ایرانی که در راه ورود به استرالیا پشت مرزهای این ... پیکر ایلان کوردی، کودک ۳ ساله پناهجوی کرد سوریه، که در اثر واژگونی قایق در ... آزار جنسی دختر پناهجوی ایرانی در «نائورو» - تجاوز به یک دختر 23 ساله پناهجوی ...

کودکان در مراکز پناهجویان استرالیا در معرض آزار جنسی قرار گرفته‌اند ...
24 فوریه 2015 ... promotion of free media, peace and regional cooperation. safma is recognisd by saarc as an associated body with its central secretariat in ...

۴۴ مورد آزار جنسی نسبت به کودکان در اردوگاه های پناهندگی استرالیا
28 فوریه 2015 ... ۴۴ مورد آزار جنسی نسبت به کودکان در اردوگاه های پناهندگی استرالیا ... و پناهندگی پناهجویان عمدتا از افغانستان، سریلانکا، عراق و ایران هستند که ...

مجله اینترنتی خانه سبز - ماجرای آزار جنسی دختر پناهجوی ایرانی در ...
13 آگوست 2015 ... ماجرای آزار جنسی دختر پناهجوی ایرانی در «نائورو» تجاوز به یک دختر 23 ساله پناهجوی ایرانی که در راه ورود به استرالیا پشت مرزهای این کشور در یکی از جزایر اقیانوس آرام زندانی بود، سئوالات زیادی را درباره ... آموزش عکاسی از کودکان

داستان غم انگیز تجاوز به کودکان در اردوگاه پناهجویان استرالیا - سه نشانه
جامعه > آسیب‌ها - دولت استرالیا وجود آزار و تعدی جنسی به کودکان در اردوگاه های ... سومی ایران در پایان روز نخست کشتی فرنگی قهرمانی جهان · درختان جهان تا 300 سال آینده ... این مقام استرالیایی گفته است که هنوز نمی‌تواند از موارد آزار جنسی و شمار کودکان ...

احتمال بازگرداندن پناهجویان ایرانی از استرالیا قوت گرفت
احتمال بازگرداندن پناهجویان ایرانی از استرالیا قوت گرفت. سه شنبه ۰۲ تير ۹۴ ساعت ۲:۳۷ | تصوير | پيام | نسخه چاپي. با سخنان دیروز "جولی بیشاپ" وزیر امور خارجه استرالیا در پارلمان این کشور احتمال بازگرداندن بیش از ۱۳ .... فتوای عجیب مفتی سعودی درباره آزار جنسی زنان ... چگونه با کودکان مبتلا به اوتیسم ارتباط برقرار کنیم؟

استرالیا پناهجویان ایرانی را بازمی‌گرداند
19 ژوئن 2015 ... دولت استرالیا در آستانه دستیابی به توافقی با تهران برای بازگرداندن هزاران پناهجوی ایرانی قرار دارد. استرالیا - ایران. ... برخی از پناهجویان ایرانی سالهاست که در این اردوگاه ها تحت نظر هستند. به گزارش .... فتوای عجیب مفتی سعودی درباره آزار جنسی زنان ... چگونه با کودکان مبتلا به اوتیسم ارتباط برقرار کنیم؟

تجاوز به پناه‌جویان کودک در کمپ‌های استرالیایی| آنی خبر - صفحه اصلی
... طی گزارشی رسوایی دولت استرالیا و وقوع جنایات اخلاقی علیه پناه‌جویان خارجی را در این ... دولت استرالیا وجود آزار و تعدی جنسی به کودکان در اردوگاه های مهاجران را تایید ... طی دو سال گذشته، ۱۹ گزارش از بروز تعدی و آزار جنسی در "تسهیلات بازداشتگاه" ...

65 هزار کودک قربانی آزار جنسی در استرالیا
30 ژانويه 2015 ... دولت استرالیا اعلام کرد 65 هزار قربانی آزار جنسی کودکان در استرالیا در 10 سال گذشته چهار میلیارد و 300 میلیون دالر هزینه به همراه داشته است.

تجاوز به پناه‌جویان کودک در کمپ‌های استرالیایی
برای اولین بار در ایران ... دولت استرالیا وجود آزار و تعدی جنسی به کودکان در اردوگاه های مهاجران را تایید کرده است. ... روزنامه مورنینگ هرالد سیدنی هم نوشته است که طی دو سال گذشته، ۱۹ گزارش از بروز تعدی و آزار جنسی در "تسهیلات بازداشتگاه" نورو ...

تجاوز به پناه‌جویان کودک در کمپ‌های استرالیایی
دولت استرالیا وجود آزار و تعدی جنسی به کودکان در اردوگاه های مهاجران را تایید کرده است. ... که طی دو سال گذشته، ۱۹ گزارش از بروز تعدی و آزار جنسی در "تسهیلات بازداشتگاه" ... پناه‌جویان ,استرالیا ,تعدی ,کودکان ,آزار ,دولت ,دولت استرالیا ,علیه پناه‌جویان .... دانلود فیلم فرکانس های (Frequencies 2013 ) · جشن پوریم؛رقص درخون ایرانیان ...

کامبوج سه پناهجوی ایرانی را از استرالیا پذیرفت :: آخرین چکیده اخبار ...
22 مه 2015 ... کامبوج سه پناهجوی ایرانی را از استرالیا پذیرفت خلاصه ای از مطلب : #description# ... کودکان در مراکز پناهجویان استرالیا در معرض آزار جنسی قرار .

سخت‌گیری‌های بیشتر استرالیا نسبت به پناهجویان - WorldNews
4 آگوست 2013 ... سرکوب شورش "پناهجویان ایرانی" ساکن اردوگاه نائورو. پناهجویان ساکن .... کودکان در مراکز پناهجویان استرالیا در معرض آزار جنسی قرار گرفته‌اند.

freedom: صدور ۱۰۰۰ مجوز بازگشت داوطلبانه ایرانیان از استرالیا
1 نوامبر 2015 ... بلندپایه ترین دیپلمات ایران در استرالیا از صدور یک هزار مجوز برای بازگشت ... در همین زمینه: احتمال بازگرداندن ۱۳ هزار پناهجوی ایرانی از پشت دروازه های استرالیا ... در این بازداشتگاه ها تاکنون چند ایرانی کشته و یا برخی افراد مورد آزار جنسی نگهبانان قرار ... به گفته بنیانگذار محک؛ بیمارستانها کودکان سرطانی ب.

شکایت پناهجوی ایرانی از بدرفتاری پلیس نائورو به کمیساریای حقوق ...
19 سپتامبر 2015 ... یک پناهجوی ایرانی که به بازداشتگاه جزیره «نائورو» منتقل شده است ... کیهان نوین: استرالیا درپی سیاست های سختگیرانه پذیرش مهاجران، در جزایر مانوس ... تعدادی از کودکان و زنان مهاجر در این بازداشتگاه مورد آزار جنسی قرار گرفته اند.

رادیو نشاط. مذاکره اندونزی و استرالیا برای اسکان موقت پناهجویان در یک ...
20 نوامبر 2015 ... اندونزی برای کمک به استرالیا به منظور اختصاص یک جزیره ویژه نگهداری هزاران پناهجو ... سه ایرانی و یک میانماری به صورت داوطلبانه موافقت کردند از ... گزارش هایی از آزار جنسی کودکان نیز توسط نگهبانان این بازداشتگاه ها منتشر شده ...

کودکان در مراکز پناهجویان استرالیا در معرض آزار جنسی قرار گرفته‌اند
24 فوریه 2015 ... وزارت مهاجرت استرالیا در گزارشی به سنای این کشور وقوع مواردی از آزار و تعدی ... نوروزی، کاپیتان پرسپولیس، در ورزشگاه آزادی · ایران کاردار بحرین را اخراج ... کودکان در مراکز پناهجویان استرالیا در معرض آزار جنسی قرار گرفته‌اند.

جنجال در استرالیا بر سر گزارش آزار جنسی در یکی از اردوگاه پناهجویان ...
25 فوریه 2015 ... آلمان از افغان‌های پناهجو خواست 'در افغانستان بمانند و کشورشان را بسازند' ... تونی ابوت، نخست وزیر استرالیا، گزارش آزار جنسی پناهجویان و کودکان در اردوگاه‌های ساحلی این کشور ... ۱۲درصد کاهش تیراژ کتاب در ایران در شش ماه اول امسال.

افزایش انتقاد از سیاست های استرالیا در پی افشای آزار جنسی کودکان ...
25 فوریه 2015 ... بحث بر سر آزار جنسی کودکان در بازداشتگاه های نگهداری مهاجران غیرقانونی ... تعدادی از ایرانیان پناه جو نیز در بازداشتگاه های پاپوا گینه نو نگهداری می شوند. ... بازداشتگاه های پاپوا گینه نو و شرایط بهداشتی پناهجویان از ماه فوریه سال ...

پناهجويان استراليا - لینک گردی
Cloob پناهجویان ایرانی استرالیا، از چاله به چاه افتادند کوالالامپور – ایرنا – مقامات کامبوج خبر انتقال چهار پناهجوی ... داستان غم انگیز تجاوز به کودکان در اردوگاه پناهجویان استرالیا .... ایرنا - سرنوشت پناهجویان در استرالیا از آزار جنسی تا خودکشی.

بر جسب ها - آزار جنسی
تجاوز به یک دختر 23 ساله پناهجوی ایرانی که در راه ورود به استرالیا پشت مرزهای این ... از این رو برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آزار جنسی، مقابل دیدگان شمار ... پرونده رسوایی جدید سوء استفاده جنسی از کودکان در لندن این بار دامن نمایندگان ...

ازارجنسی - عشق بی انتها
وی گفت: استرالیا در مورد این پناهچویان با ایران مذاکراتی انجام داده است تا امکان بازگشت این افراد ... دولت استرالیا همچنین امیدوار است پناهجویان افغان را به زور به این کشور .... دو اسقف کلیسای آمریکا در رابطه با پرونده آزار جنسی کودکان در مینه سوتا ...

فشار بر رهبر جدید استرالیا برای تغییر در سیاست انتقال پناهجویان
14 ا کتبر 2015 ... گروهی از معترضان مسیحی استرالیا با تجمع در دفتر نخست‌وزیر این کشور ... به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری ... پس از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر آزار جنسی و جسمی سیستماتیک کودکان در این ...

کودک کار ایرانی در پارک‌های ترکیه - فردا
8 نوامبر 2014 ... با وجود اینکه گفته شده در سال‌های اخیر تغییراتی در قوانین ترکیه برای امکان کار کردن پناهجویان به وجود آمده، اما گرفتن مجوز قانونی برای کار کردن ...

اخبار پناهجویان استرالیا it
22 ژانويه 2015 ... تعرض به کودکان در مراکز پناهجویانِ استرالیا . ... طی هفته های اخیر، اخبار متعددی درباره وضعیت بد پناهجویان خارجی و به ویژه اتباع ایرانی مهاجر .

افزایش اعتراضات مردمی به جرایم جنسی در موسسات آمورشی استرالیا
کمیسیون دولتی پژوهش در زمینه آزار جنسی کودکان استرالیا بطور مثال امروز با ارایه آمارهای بسیار نگران ... تجاوز به کودکان پناه‌جوی خارجی در کمپ‌های استرالیایی.

حوادث | خودکشی جمعی از مادران پناهجوی ایرانی در جزایر استرالیا
16 جولای 2014 ... خودکشی جمعی از مادران پناهجوی ایرانی در جزایر استرالیا ... است که درصورتی که خودکشی کنند کودکان بی‌مادرشان تحت مراقبت دولت استرالیا درمی‌آید ...

احتمال انتقال مهاجر بیشتر ایرانی از بازداشتگاه های استرالیا به کامبوج
به گزارش ایرنا، این چهار پناهجو بدنبال امضای قرارداد 40 میلیون دلاری استرالیا و ... در این بازداشتگاه ها تاکنون چند ایرانی کشته و یا برخی افراد مورد آزار جنسی ... براساس آمار وزارت مهاجرت استرالیا طی سه ماه بیش از 280 حمله و تجاوز جنسی به کودکان در ...

شکایت مهاجر ایرانی از بدرفتاری و ازار جنسی در زندان نایرو - دانلودزها
شکایت مهاجر ایرانی از بدرفتاری و ازار جنسی در زندان نایرو - دانلودزها در این باره نوشت: شکایت ... حقوق کودکان در ایران ویکی. ... پناهجویان استرالیا و عکسی پر از.

یونیسف استرالیا - آری فان
14 نوامبر 2015 ... اقامت دایم در کامبوج سرنوشت پناهجویان ایرانی استرالیا نظر مقامات ... دست کم نوزده مرد را متهم کرده است که تصاویری از ازار جنسی کودکان را در.

شکایت مهاجر ایرانی از بدرفتاری و ازار جنسی در زندان quot نایرو quot ...
شکایت مهاجر ایرانی از بدرفتاری و ازار جنسی در زندان quot نایرو quot - دانلودزها در ... مجله اینترنتی ایران در زمینه های سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک. ... عصر ایران و مجله اینترنتی برترین ها پورتال و پناهجویان استرالیا و عکسی پر از.

جنجال-در-استرالیا-بر-سر-گزارش-آزار-جنسی-در-یکی-از-اردوگاه-پناهجویان
تونی ابوت، نخست وزیر استرالیا، گزارش آزار جنسی پناهجویان و کودکان در اردوگاه‌های ساحلی ... پیشنهاد-روسیه-به-ایران-برای-تحویل-سیستم-ضد-موشکی-جدید 02:58.

آزار جنسی | شبنم نیوز
آزار جنسی دختر پناهجوی ایرانی در «نائورو». در حال حاضر یک کمیته سنای استرالیا در حال تحقیقات درباره پرونده فسادی ... در پرونده آزار جنسي و مرگ يک دختر 4 ماهه آمريکايي، مادر کودک اين هفته از سوي دادگاهي که اين هفته برگزار شد، مجرم شناخته شد.

ماجرای گرفتن عکسی که دنیا را تکان داد روایت عکاس ترک از پیدا ...
هزاران نفر در اینترنت عکسی را به اشتراک گذاشته اند که در ان کودکی سوری دست هایش را. ... عکسی از ایران که اوباما را وادار به واکنش کرد وعده جدید سیف به فعالان اقتصادی ادامه. ... پناهجویان استرالیا و عکسی پر از و و تالار گفتگوی پرشین پت MyPet ir ... پارسینه parsine سایت خبری پارسینه parsineh محرومیت و ازار جنسی لزوم ...

چرا پناهجویان سوری به کشورهای عربی نمی روند - جاست فان
6 سپتامبر 2015 ... پناهجویان استرالیا و عکسی پر از و و راسخون یار همیشه همراه صفحه ... چرا عکس کودک غرق شده سوری را منتشر کردم ایت الله خامنه ای در حال انجام چه کاری است. ... عصر ایران و درگیری پناهجویان ایرانی و افغان و iran emrooz ایران امروز ... محرومیت و ازار جنسی لزوم تغییر زیستمانی از حیوانی دیدن جنسی به فرهنگی دیدن ...

شکایت خانواده ایرانی از دولت استرالیا - همشهری آنلاین
27 مه 2015 ... همشهری آنلاین: یک خانواده ایرانی با اتهام غفلت از وضعیت دختر پنج ساله خود که مورد آزار جنسی قرار گرفته و منجر به بیماری ... در زندان استرالیا · نظر وزیر امور خارجه استرالیا در مورد ظریف، مذاکرات هسته‌ای و پناهجویان ایرانی .... «احترام برومند» بهترین معلم نسل من بود و انگیزه کار برای کودکان را در نوجوانی به من آموخت.

برچسب ها - آزار جنسی - هشت صبح
جنسی از 36 کودک و نوجوان متهم کرد بررسی های... تا 17 ... آزار جنسی دختر پناهجوی ایرانی در «نائورو» ... پلیس فدرال استرالیا در چهار سال گذشته 256 متجاوز جنسی.

آزارجنسی و قتل دو کودک پناهجو در آلمان - دبلیو خبر
7 دسامبر 2015 ... آزارجنسی و قتل دو کودک پناهجو در آلمان - دبلیو خبر. ... کودک پناهنده، قربانی تجاوز و قتل شد ... ۵ پژوی جدید ایران خودرو +مشخصات و تصاویر.

دزنیوز | شکایت مهاجر ایرانی از بدرفتاری پلیس نائورو
18 سپتامبر 2015 ... سی' استرالیا روز جمعه نوشت یک مهاجر ایرانی ادعا می کند برای بیش از ۳۰ ساعت در یک سلول بدون امکانات و مرطوب که ... تعدای از کودکان و زنان مهاجر در این بازداشتگاه مورد آزار جنسی قرار گرفته اند. ... حمله پلیس استرالیا به پناهجویان…

تجاوز به پناه‌جویان کودک در کمپ‌های استرالیایی - فایندر بلاگز
دولت استرالیا وجود آزار و تعدی جنسی به کودکان در اردوگاه های مهاجران را تایید کرده است. ... طی دو سال گذشته، ۱۹ گزارش از بروز تعدی و آزار جنسی در "تسهیلات بازداشتگاه" ... برچسب ها : پناه‌جویان ,استرالیا ,تعدی ,کودکان ,آزار ,کشور ,دولت استرالیا ,علیه .... شهرستان ٠ارسان | بیمه ایران الویتهای خسارات بیمه توسعه ...

نسخه ساده - نشرات زنده تلویزیون نورین
نخست وزیر اسرائیل در انتقادی تند از روند مذاکرات اتمی ایران و آمریکا گفته است قدرت های ... تایید گزارشها مبتنی بروجود آزار و تجاوز جنسی به کودکان در اردوگاه های پناهجویان ... استرالیایی با انتشار گزارشی وجود آزار و تجاوز جنسی به کودکان در اردوگاه های ... آنان همچنان میگویند، در حال حاضر نمیتوانند از موارد آزار جنسی و شمار کودکان ...

مارس (ایران – افغانستان): این وضع دیگر قابل تحمل نیست
13 سپتامبر 2015 ... مارس (ایران – افغانستان): این وضع دیگر قابل تحمل نیست، باید دست به یک ... عده‌ای از آن‌ها عوام‌فریبانه با این پناهجویان همدردی می‌کنند و عده‌ای خود را حامی آن‌ها ... انگلستان و فرانسه هم راه‌حل پایان دادن به موج مهاجرت را بمباران هرچه ... معنادار از این واقعیت می گریزند که چرا هزاران زن، مرد، کودک، پیر، جوان، معلول و بیمار و .

استرالیا - جوان امروز
استرالیا قوانین مهاجرت را سخت تر کرد ( عصر ایران ) ... از طریق دریا سخت تر کرد اما متعهد به افزایش میزان پذیرش پناهندگان تا هفت هزار و 500 نفر و آزادی صدها کودک بازداشت شده در خارج. ... ثبت بیش از 2000 شکایت از آزار جنسی در ارتش استرالیا ( باشگاه خبرنگاران ) ... اقدامات جدید استرالیا درباره پناهجویان غیرقانونی ( ایرنا ).

اعلام حمایت لیو مسی از پناهجویان جنگی - نکسروب
پناهجویان استرالیا و عکسی پر از و و صخره سرخ فیلم ویکی پدیا ... روایت عکاس ترک از پیدا کردن جسد کودک سوری اطمینان دهی امریکا به عربستان درباره ایران. ... کاسبی جالب در اینترنت انگولا دین اسلام را ممنوع اعلام کرد محرومیت و ازار جنسی لزوم .

سرنوشت پناهجویان در استرالیا از آزار جنسی تا خودکشی | - فراسخن
28 ا کتبر 2014 ... سرنوشت پناهجویان در استرالیا از آزار جنسی تا خودکشی ... نیز چند ایرانی وجود دارند، مانند دیگر پناهجویان در اردوگاه های دیگر مجبور به تحمل شرایط سخت هستند. ... داده شده اند که تعدادی از آنان را نوجوانان و کودکان خردسال تشکیل می دهند.

سازمان دفاع از قربانیان خشونت - 7
استرالیا کمک های بشردوستانه به پناهجویان سوری را افزایش دهد ... کودکان بی هویت حاصل غیرقانونی بودن ازدواج اتباع ایرانی و خارجی ... نتایج تازه‌ترین تحقیقات حاکی از آن است که از هر ۵ کودک اسرائیلی یک نفر مورد آزار جنسی قرار می‌گیرد. دوشنبه ...

بازگرداندن هستی کوچولو به خاک ایران دخترک تنها که - کلوب
30 ژانويه 2014 ... دخترک که تنها و سرگردان مانده بود از سوی پناهجوی ایرانی تحت مراقبت قرار گرفت و این در حالی بود که اعضای این خانواده نیز در سفر به استرالیا ناکام مانده و در کمپی در جاکارتای اندونزی ... بدون متن آزار جنسی زنان در محیط کار چرا؟ ... فستیوال بی حجابی در آتلیه ها مهدهای کودک انقدر هم که برخی فکر می کننند امن نیست.

آزار پناهجویان در استرالیا بایگانی - دیدبان دیدبان
در پی طرح ادعاهایی درباره آزار پناهجویان در اردوگاه نائورو، مقامات استرالیا دستور داده‌اند تا در این باره تحقیق شود. آزار جنسی زنان و کودکان و ترغیب پناهجویان به رساندن ...

سفیر ایران: صدور 1000 مجوز بازگشت داوطلبانه ایرانیان از استرالیا ...
31 ا کتبر 2015 ... سفیر ایران ورود استرالیا به عرصه انتقال پناهجویان را به کشورهای ... در این بازداشتگاه ها تاکنون چند ایرانی کشته و یا برخی افراد مورد آزار جنسی نگهبانان قرار ... اخراج 4 کارمند سازمان ملل به دلیل داشتن عکس های جنسی از کودکان.

عکسی از ایران که اوباما را وادار به - نکستروب
7 سپتامبر 2015 ... پارسینه parsine سایت خبری پارسینه parsineh محرومیت و ازار جنسی لزوم ... مجله خبری سرگرمی ایرانیان انگلستان عکس کودک سوری غرق شده اروپا را تکان داد. ... پناهجویان استرالیا و عکسی پر از و ترجمه رسانه های دنیا و مادر حنانه ...

فیلم : صدها شمع در گوشه و کنار استرالیا به یاد رضا براتی
فیلم : صدها شمع در گوشه و کنار استرالیا به یاد رضا براتی ... خواهد؛ وقتی شلیک یک گلوله، رضا براتی پناهجوی ایرانی را کشت، او تنها بیست و یک سال داشت. ... فیلم / امام مرکز اسلامی شیکاگو به اتهام آزار جنسی زنان و کودکان تحت تعقیب قرار گرفت.

پناهجویان ایرانی استرالیا، از چاله به چاه افتادند
23 مه 2015 ... تجاوز به پناه‌جویان کودک در کمپ‌های استرالیایی. تجاوز به ... همراهی با ایران تنها راه فرار عربستان از مخمصه کنونی .... تروریست‌های النصره از چاله به ...

فشار و ستم بر زنان پناهجو - نسیم سعادت - سازمان زنان هشت مارس
(جزوه‌ی منتشر شده توسط دولت استرالیا در مورد زنان پناهجو در استرالیا) ... شمار زیادی از قربانیان این تراژدی را زنان و کودکان تشکیل می‌دادند. ... عمدتا به سوی کشورهای آنان روانند، همراه با رسانه‌های وابسته به خود، کارزارهای عظیم راسیستی و ضد خارجی را در ... در واقع تجاوز و آزارجنسی معمول‌ترین شکل شکنجه سیستماتیزه شده علیه زنان است.

اطفال و نوجوانان پناه جویان در کمپ های مهاجران در استرلیا در معرض آزار ...
مطالب بصورت خودکار گردآوری می گردد و مطالب تازه را از وبلاگ های ایرانی جمع آوری می نماید. اطفال و نوجوانان پناه جویان در کمپ های مهاجران در استرلیا در معرض آزار جنسی قرار ... پناهجویان تا پایان رسیدگی به درخواست پناهندگی خود مجبور به اقامت در مراکز ویژه ... دولت استرالیا وجود آزار و تعدی جنسی به کودکان در اردوگاه های مهاجران را تایید ...

برچسب ها پناهجویان ,
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 173
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 19
 • آی پی دیروز : 11
 • بازدید امروز : 68
 • باردید دیروز : 16
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 224
 • بازدید ماه : 663
 • بازدید سال : 663
 • بازدید کلی : 44,553